• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Ankara Cam Balkon

Ankara cam balkon kanat aralarındaki alüminyum fitiller sayelerinde hem ısı ve ses yalıtımı sağlanmış olunur hem de uzun vadeli bir yatırım yapmış olunmaktadır. Zemin ya da tavandan oluşabilmekte olan çaplılara ayar profillerimizin sayesinde düzeltme imkanı sağlamaktayız. böylelik ile görselliiğin tamamlanması gerçekleşmiş olmaktadır. kanatları toplladığınızda, sabitleme aparatımız mevcut olmaktadır, bu aparat kanatların istemsizce hareketlerini engellemektedir. Sistem aksesuarlarımızın, mümkün olduğunca da engellenmeye çalışılmış ve konularında uzman tasarımcılarımız gereklii Ar-ge araştırmalarından yola çıkıyoruz.

Hareket sistemlerimizde kullanılmakta olan ve yatay olarak işlenmekte olan yüksek kalitelii, bakım gerektirmemekte olan tekerlerimizin iç aksamı Çelik rulmanları olan, kanat yapılarında Çiftli olaraktan iki alt, iki üstte bulunmak kaydı ile, toplamda her kapakta 8. adet teker yer almaktadır. İstekllerinize göre kilit sistemlerimizde farklı kilit sistemlerimiz mevcuttur. Alt ve üstte bulunan çocuk emniyet kilitleri ya da konforunuz adına kollu bir kilit sistemini kullanabillirsiniz.

Ankara Cam Balkon Neden Tercih Ediliyor

Ankara Cam Balkon izolasyon

Ankara cam balkon sistemlerimizin ana tercih edilme sebeplerinden biri de izolasyon. Önemli olmakta olan izolasyon etmenleri; 1-) Kanatların Kapak Birleşimlerindeki Sızdırmazlılık 2-) Cam Panellerin Raylarla Birleşimdeki Kıl Fırçaların Yalıtım Fonksiyonları, 3-) Cam Cama Birleşimlerdeki Uv Dayanımllılığı Olan Şeffaf Contalar Veya Alüminyum Fitiller. Diğer bir etken İSE , balkonun su almasını engellemekte olan “su tahliye” yapısı olmaktadır.

Güvenlik Ve Kolay Kullanıım

Sistemimizde hırsızlıklara ve çocuklar için camları açarak oluşan tehlikelere karşın, kilitlenebilir açma ve kapama düzeneği bulunmaktadır. Aynı Zamanda Cam Panellerinin, Sarkma Ve Bırakmasını Önlemekte Olan, Taşıma Sistemlerimiz Önemli Güvenlik Ve Dayanım sunmaktadır. Bunlarla birliikte, sistemlermize perde, renkli camlar gibi eklentiler isteğe bağlı olmak üzere uygulanabilmektedir.

Servis – Garanti

Sektörde, Ankara cam balkon piyasadan tedarik ettiikleri profil ve aksesuarlar la, salt ucuzluk anlayışı ile hareket etmekte olan bir çok firma bulunmaktadırr. Doğaldır , kurumsal yapı, tasarım ve Ar-ge faaliyetlerinden yoksun olmakta olan bu tür firmaların, hizmet, servis ve garanti konularında, tüketicilere, ciddi boyutlarda, sıkıntı yaşatırlar o yüzden bizim firmamızda böyle problemler yaşanmaz.

Alüminyum Fitil Mi Yoksa Plastik Fitil Mi?

Sistemlerde, camlar arası hem alüminyum fitil hem de şeffaf pvc fitil olmak üzere kullanılmaktadır. Alüminyum fitil kullanıldığı zaman, cam aralarında ise bu fitiller gözükmektedir ancak rüzgara karşı daha dayanıklılığı varıdr. Alüminyum oldukları için, sararmaz. Şeffaf fitil kullanıldığı zaman, camlar arasında bu fitiller gözükemez, daha estetik bir görüntü olmaktadır. Şeffaf fitiller güneşe karşı daha az dayanıklılığı vardır.