• Bize Ulaşın
  0312 321 01 04
 • Serhat Mah. 2283. Cad.
  No:83 Yenimahalle/Ankara
 • Pazartesi - Cumartesi
  09.00am - 18.00pm

Cam Balkon Yaptırmak Güvenli Mi?

Cam Balkon yaptırmayı mı düşünüyorsunuz?

Hangi firmaya güveneceğiniz konusunda kararsız mısınız?

Cam Balkon Fiyatları hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz?

"Cam balkon güvenli mi? Nasıl bir model yaptırmalıyım?"

Dediğinizi duyar gibiyiz. Sizin için yazımızda bu konuları ele alacağız.

 • Cam Balkon
 • Ankara Cam Balkon Firmaları
 • Ankara Cam Balkon Fiyatları

 

Cam Balkon

Cam balkon nedir? Sorusunu cevaplayarak başlayalım yazımıza. Son dönemlerde çağdaş daireler, modern ofisler ve iş yeri tasarımlarının hayatımıza girmesiyle tanıştık cam balkon terimiyle. Nedir bu? " Cam Balkon " Aslında balkon sistemlerini basitçe şu şekilde özetleyebiliriz. Balkon camlarının özel bir ray içerisinde hareket etmesiyle, balkonumuzu kapatmamıza yarayan sistemlerdir. Raylar Genellikle dayanıklı ve uzun ömürlü olan alüminyum maddesiyle üretiliyor. Aslında alüminyum raylar içerisinde ileri geri hareket eden camlar, balkon sistemlerini oluşturuyor. Özellikle katlanabilir, ısıcamlı ve sürgülü cam balkon sistemleri " balkon kapatma" işlemi için çok sık kullanılıyor.

 

Ankara Cam Balkon Firmaları

Ankara cam balkon sektöründe hizmet veren yüzlerce firmadan sadece birisi İSOR Yapı.

İSOR Yapı; kusursuz işçilik, kaliteli malzeme, müşteri memnuniyeti ve güvenlik konusu ilke edinerek, sektöründeki rakiplerinden ayrılıyor. Kimse ilk rüzgarda yıkılan bir balkon sistemi istemez değil mi? Bir de bu tatsızlığın balkonunuzda keyifle çayınızı yudumlarken olduğunu düşünün. Güvenlik bu yüzden bizim en önemli hassasiyetimiz. Bu konuda ilk akla gelen firma olma hedefiyle çalışıyoruz. Yenilikçi çözümler üreten İSOR Yapı; ısıcamlı, katlanabilir, sürgülü veya kumandalı birçok model ve onlarca renk seçeneğiyle yıllardır teras veya balkon kapatma konusunda Ankaralılara hizmet veriyor.

 

Ankara Cam Balkon Fiyatları

Ankara cam balkon fiyatları, modeline, rengine ve özelliğine göre metrekare fiyatı üzerinden hesaplanır. İSOR Yapı standart fiyat politikası ile çalışan bir firmadır. Sadece cam balkon fiyat hesaplamak için değil; balkon sineklik ve cam korkuluğu metrekare fiyatı için bize ulaşabilir, modellerimizi incelemek için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.