• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon firmaları sektörde geçmişten gelen deneyimleri sayesinde son derece kaliteli tasarımlar ortaya koymaktadır. Bu alanda dünya genelinde yaygın olarak kullanılan teknolojiden önemli destek alınarak üretilen tasarımlar ülke genelinde pek çok yerde karşımıza çıkar. Yapılara kattığı modern görünüm sayesinde değerinin artmasını da sağlayan cam balkon Ankara bölgesinde de yaygın olarak tercih edilmektedir. Kolay kullanımı yanında uzun yıllar kullanıma dayanıklı olan kalın profiller sahip olan tasarımlar bu nedenle mimarinin değişmez bir parçası haline gelmiş ve farklı modeller değişik özelliklere sahip yapılara uygulanmaktadır.

Ankara Giyotin Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon çeşitleri bu tasarımların hayatımıza girdiği yıllardan itibaren artarak günümüzde oldukça zengin bir yelpaze oluştururken hareketli sistemler olarak tabir edilen Ankara giyotin cam balkon sistemleri bunlardan sadece bir tanesidir. Yukarıdan aşağıya doğru açılıp kapanabilen söz konusu sistemlerin en büyük özelliği yer aldığı mekandaki manzara bütünlüğüne zarar vermemesidir. Bir motorun uzaktan kumanda yardımı ile hareket ettirdiği söz konusu sistemlerde çocuk kilidi başta olmak üzere her türlü güvenli önlemi fazlası ile alınmıştır. Çok katlı yapılardan müstakil evlere kadar geniş bir kullanım alanı olan bu sistemler aynı zamanda otel ve restoran gibi işletmeler için de uygundur. 

Ankara Katlanır Cam Balkon Fiyatları

Cam balkon sistemleri içindıe belki de en eski tasarımlar arasında yer alan katlanır tasarımlar aradan geçen zamanda sektörde meydana gelen gelişmeler ile birlikte kendini sürekli güncelleyerek modern özellikler ile donatılmıştır. Raylar üzerinde hareket ederek birbiri üzerine binen cam paneller kolay ve pratik kullanım olanağı tanırken bakımı da son derece basittir. Sürme cam, toplanır cam balkon, balkon kaplama gibi farklı isimlerle anılmakla birlikte alt ve üst rayların balkon ölçülerine göre kesilmesi ardından montaj işlemi gerçekleşmektedir. Alüminyum fitiller sayesinde dışarıdan içeriye yağmur ve soğuk gibi olumsuz etkenlerin girmesine engel olmakta ve bu sayede 4 mevsim balkon konforu sağlamaktadır. 

Ankara Isıcamlı Cam Balkon Fiyatları

Aralarındaki boşluğa argon ya da kripton gibi asal gazların doldurulması ile elde edilen ısıcam cam balkon sistemleri içinde yaygın bir kullanıma sahiptir. Isı tasarrufu sağlaması sayesinde ısıcamlı cam balkon Ankara gibi çetin kış şartları yaşanan bölgelerde ağırlıklı olarak tercih edilse de ülke genelinde de sık rastlanan sitemler arasında yer alır. Sadece cam özelliği ile değil bağlantı noktalarında yer alan fitiller, birleşme noktaları dahil tüm parçalar ısı tasarrufu sağlayan özelliğe sahiptir. Ankara sürgülü cam balkon modeller dahil olmak üzere, katlanır, giyotin ve diğer hareketli sistemlere de uygulanabilen bu özellik sayesinde Ankara cam balkon fiyatları için ödene ücret kısa sürede kendini amorti etmektedir.