• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon sistemleri çok sayıda tasarıma sahip olması sayesinde hemen her mimari yapı ve ölçülere sahip işletme ve evlere uygun üretim yapmaktadır. Gerek uzun yıllar kullanışlı yapış ve gerekse de kısa ve basit bakımı sayesinde ülkemizde hızla yayılan Ankara cam balkon çeşitleri bu nedenle inşaat sektörünün artık olmazsa olmazları arasında yer almıştır. Sürgülü, katlanır gibi manuel sistemler yanında hareketli küpeşte gibi motorlu sistemlerin de üretimini yapan İsor Yapı kalitesi ile hayata geçirilen tasarımlar montaj sonrası bakım ve parça hizmeti de vermektedir. Her türlü güvenlik önleminin alındığı söz konusu sistemlerde çocuk kilidi gibi detaylar ile de bulunurken bu durum hırsızlık gibi durumlara karşı etkili bir caydırıcılık özelliği kazandırmaktadır.

Ankara Cam Balkon Firmaları

Ankara cam balkon konut ve iş yerlerine sağladığı konfor sayesinde sadece ülkemizde değil dünya genelinde de yaygın olarak kullanılmakta ve günden güne daha fazla tercih edilmektedir. Çünkü söz konusu ürünleri aynı zamanda dışarıdan gelmesi muhtemel ses ve toz gibi unsurları dışarıda tutması yanında ısı izolasyonu da sağlamakta, bu da özellikle kışın soğuk havasının içeriye girmesini engellemektedir. Ankara cam balkon tasarımlarının bir diğer özelliği ise yapılara farklı ve fazladan bir kullanım alanı daha oluşturmasıdır. Bu ürünlerinin kullanıcılara sunduğu fiyat avantajları oldukça cezbedici olması ürünlerin yaygın tercihinde önemli bir etkendir. 

İşletmeler İçin Cam Balkon

Ankara cam balkon sadece konutlar için değil lokanta, kafetarya, otel ve çay bahçesi gibi mekanlar için de ürünler tasarlayarak mekanları modern bir havaya kavuşturmaktadır. Ankara cam balkon çeşitleri arasında yer raylı sistemler yanında giyotin sistemleri günümüzde pek çok iş yerine ferah ve şık bir görünüm kazandırma özelliğine sahiptir. İşletmeleri ayrıca dışarısının toz ve ses gibi olumsuz etkilerinden korumakla kalmayıp mekan içerisinde ayrı bir mekan yaratılmasına katkı veren sistemlerin bir diğer özelliği uzun yıllar kullanıma uygun olmasıdır. Tasarımların montajı ardından gerekli kullanım talimatları yerine getirildiği takdirde uzun yıllar sağlamlığını koruyabilen ürünler birinci sınıf malzemeden üretilmektedir. 

Ankara Kaliteli Cam Balkon

Ankara cam balkon ürünleri uzun yıllar kullanıma uygun olmakla birlikte doğru şekilde yapılacak temizliği ile çok daha uzun süreli kullanımı mümkün olmaktadır. Ankara cam balkon bakımı konusunda montaj ustalarının kullanım talimatlarına mutlaka uyularak sert ve şiddetli şekilde açılıp kapatılmaktan kaçınılmalıdır. Ayrıca Ankara cam balkon temizliği esnasında kesinlikle sertifikasız kimyasal ürünler kullanılmamalı, yüzeyi çizecek ya da hasar verecek temizlik ürünlerinden kaçınılmalıdır. Ankara cam balkon fiyatları uygulama yapılacak alanın yüz ölçümüne ve tercih edilecek sistemin özelliklerine göre değişkenlik gösterirken sağladığı avantajlar ile birlikte değerlendirildiğinde oldukça uygun rakamlardadır.