• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Cam balkon sistemleri Ankara dışında da yaygın bir kullanım alanına sahip olmakla kalmayıp bugün kırsal alanlarda bulunan pek çok yapıda bile karşımıza çıkmaktadır. Genel bir tanımlama içerisinde bir raylı sistemlerde hareket eden cam panellerin sağa ya da sola açılması ya da birbiri üzerine binmesi gibi bir prensibe dayanan çalışma sistemi aynı zamanda cam balkon nedir, sorusuna verilecek yanıt için de yeterli olsa da sektördeki gelişmeler farklı çalışma prensibine dayanan tasarımların da ortaya çıkmasını sağlamıştır. Yapıların dış görünümüne zarar vermeden montajı yapılabilen ve kolay  kullanım ve bakım olanaklarına sahip olması bu tasarımların bu kadar yaygın olarak tercih edilmesinde bir diğer faktördür.

Ankara Giyotin Cam Balkon Sistemleri

Ankara cam balkon sistemleri arasında son yılların gözde tasarımları arasında gelen giyotinli sistemler hareketli cam balkon tasarımları arasında yer almaktadır. Paslanmaz ve uzun yıllar dayanıklı sağlam profillerden oluşması son derece güvenli olmasını sağlamaktadır. Dikey olarak çalışan bir sistem olması sayesinde manzara kesintisi gibi olumsuz etkenlerle karşılaşılmamakta ve kesintisiz bir görünüm sunmaktadır. Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmesi yanında tercihe gör manuel olarak da çalışabilen Ankara giyotin cam balkon fiyatları diğer sistemler göre biraz daha yüksektir. Sadece evlere değil kafe ve restoran gibi işletmelerde ayrı bir alan oluşturulmasını da sağlar. 

Ankara Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri arasında en eski tasarımlardan biri olmasına rağmen her zaman kendini yenileyen katlanır cam balkon sistemleri bugün pek çok yapıda gözümüze çarpar. Raylar üzerinde hareket eden cam panellerin birbiri üzerine katlanması ile çalışmakta ve Ankara cam balkon firmaları kalitesi ile üretilmektedir. Bu sistemlerin bir diğer özelliği ise uzun yıllar kullanımı kullanımı yanında bakım ve temizliğinin kolay yapılmasıdır. Temperli cam kullanılarak üretilmekte olup % 40 a varan oranlarda demir alüminyum alaşımından elde edilen kalınlığı nedeni ile son derece güvenlidir. Yapılara aynı zamanda su, ses ve hava izolasyonu sağlaması bu sistemlerin bir diğer avantajıdır. 

Ankara Demonte Cam Balkon Sistemleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzere her yapıya uygun olan Ankara ekonomik cam balkon sistemleri aynı zamanda her bütçeye uygun olarak da pek çok tasarıma sahiptir. Bunlar arasında buluna demonte sistemler İsor Yapı cam balkon kalitesinde hayata geçirilmekte ve sadece balkon ölçülerinin verilmesi ile hazırlanmaktadır. Hazır sistemler olması nedeni ile maliyeti diğerlerine göre düşük olan bu sistemler herkesin kendi başına montajını yapabileceği özelliklere de sahiptir.  Avrupa standartlarına uygun kalitesi sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun olan ve Ankara iyi cam balkon çeşitleri arasında öne çıkan demonte tasarımların bakım ve temizliği de oldukça kolaydır.