• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon ev ya da iş yeri ayrımı yapmaksızın sağladığı konfor ve modern görünüm nedeni ile günümüz mimarisinde artık bir tercih değil ihtiyaç halini almıştır. Kolay temizlenmesi yanında uzun yıllar bozulmadan kullanıma uygun birinci kalite malzemeden üretilen Ankara cam balkon modelleri her yapıya kolaylıkla uyum sağlayacak özelliklere sahip olarak tasarlanmaktadır. Kusursuz işçilik anlayışı ile üretimi yapılarak montaj sonrası da servis garantisi veren Ankara cam balkon firmaları tarafından üretilen tüm ürünler Avrupa Birliği standartlarına uyumlu olması yanında uygun fiyat seçenekleri de bulunur. Bu ürünler arasında yer alan hareketli küpeşte ise son yılların gözde tasarımları arasında yer almaktadır. 
 

Çift Cam Hareketli Küpeşte Nedir?

Ankara cam balkon hareketli küpeşte sistemleri manuel ya da otomatik kullanım seçeneklerine sahip olması ile birlikte çift panel ya da üçlü panel şeklinde üretimi yapılmaktadır. Her türlü güvenlik önleminin üst düzeyde alındığı Ankara giyotin cam balkon sistemleri tek camlı olarak üretilebildiği gibi ısıcamlı çift cam olarak da üretilmektedir. Bu sayede dışarıdan gelen ses ve soğuğu dışarıda tutmayı başaran Ankara çift cam giyotin cam balkon sistemleri bu nedenle önemli bir izolasyon unsuru olarak da günümüzde yapıların vazgeçilmezleri arasında yer almıştır. Otel, restoran, kafeterya gibi işletmeler için ideal olan sistemler modern mimarinin gelişmesinde etkili bir rol oynamaktadır.
 

Giyotin Cam Balkon Sistemleri Nasıl Çalışır?

Ankara cam balkon firmaları tarafından üretilen bu sistemler paneller birbiri üzerine kapanması sayesinde uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanımı gerçekleşmektedir. Nerede kullanılırsa kullanılsın Ankara giyotinli cam balkon sistemleri bulunduğu alanda yer alan görüş açısını kapatmama özelliğine de sahiptir. Talebe göre yağmur ve rüzgar sensörü takılarak otomatik olarak açılıp kapanabilen Ankara giyotin cam balkon tasarımlarda çocuk kilidi başta olmak üzere her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Ankara cam balkon fiyatları çerçevesinde belirlenen maliyet hesaplamasında tercih edilecek sistemin özellikleri ve uygulama yapılacak alanın büyüklüğü belirleyicidir.