• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Cam balkon sistemleri Ankara ve civarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Gerek yapılara kattığı modern görünüm gerekse de kolay kullanım olanakları bu sistemlerin en önemli özellikleridir. Giyotin cam balkon Ankara bölgesinde bu özellikler çerçevesinde tercih edilir.

Giyotin Cam Balkon Nasıl Çalışır?

Adın da anlaşılacağı üzere bu sistemler yukarıdan aşağıya doğru inen cam panellerin açılıp kapanması ile çalışmaktadır. Bir motorun hareket ettiren düğme ya da uzaktan kumanda ile de çalışabilir. Gerekli durumlarda manuel olarak da kontrol edilebilmekte ve temizliği son derece kolay yapılmaktadır.

Ankara Otomatik Cam Balkon

Bir diğer adı hareketli küpeşte de olan sistemler aynı zamanda iklimlendirme ihtiyacı olan kış bahçeleri için de idealdir. Kafeterya, otel, restoran gibi işletmeler için de ideal olan giyotin cam balkon km2 fiyatları Ankara içinde özelliklerine göre değişebilmektedir. Çünkü zincirli ya da kayışlı gibi farklı seçenekler maliyetlere etki etmektedir. 

Ankara Katlanır Cam Balkon

İlk olarak 1991 yılında Finlandiya’da kullanılmaya başlayan bu sistemler hızla tüm dünya gibi ülkemizde de yaygınlaşmıştır. Temel olarak alüminyum, cam ya da temperli cam ve plastik parçalardan oluşur. Isıcamlı olarak da üretimi yapılabilmesi sayesinde kış aylarında yapıların ısı tasarrufu oluşturmasına katkı verir. 

Katlanır Cam Balkon Avantajları

Yapıların balkon kısımlarında bariyer görevi görmesi nedeni ile su izolasyonu sağlar.
Genelde kış aylarında kullanılmayan balkonları bir odaya dönüştürür.
Katlanır cam balkon Ankara gibi kışı soğuk olan yerlerde ısı tasarrufu elde edilmesini sağlar.
Dışarısının toz ve kir gibi olumsuz etkenlerinden yağıların içini korur.
Üst düzey güvenlik unsurları ile donatılmış olması hırsızlık gibi durumlar için caydırıcıdır.
Arzu edildiğinde koyu renk cam kullanımı yapının mahremiyetini korumayı amaçlar.
Kullanıldığı ev ya da iş yerlerine estetik bir görünüm kazandırır.

Ankara Isıcamlı Cam Balkon 

Yapılarında ısı tasarrufunda bulunmak isteyenler için ideal bir ürün olan bu sistemlerde camlar ısıcam özelliği ile oluşturulmuştur. İçerisinde kripton ya da argon gibi gazlar bulunan camlar sayesinde elde edilen bu özellik yanında diğer parçaları da ısı yalıtımına göre oluşmaktadır. Ankara cam balkon firmaları tarafından yüksek kalitede üretilmesi uzun ömürlü olmasını sağlar. Profiler, bağlantı noktaları, fitiller ve diğer unsurlar tamamı ile ısı yalıtımının sorunsuz şekilde elde edilmesi adına tasarlanmıştır.