• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon firmaları bölgede yer alan pek çok yapıda görülen tasarımları başarı ile uygulayarak şehrin görünümüne de estetik katmıştır. Kullanışlı olduğu kadar son dedece modern bir görünüme de sahip olan söz konusu tasarımların bir diğer özelliği ise kolay temizlenebilir olmasıdır. Sadece bu bölgede değil ülke genelinde de artık mimarinin değişmez bir parçası olan Ankara cam balkon sistemleri farklı seçenekler sunması sayesinde büyük ilgi görmektedir. 
 

Cam Balkon Fiyatları Ankara

Maliyet olarak tercih edilecek sisteme göre fiyatların da değişkenlik göstermektedir. M2 üzerinden oluşturulan fiyatlandırmada bu nedenle balkonun büyüklüğü de önem taşır. Buna ilave olarak hareketli sistemler adı verilen hareketli küpeşte gibi sistemler Ankara katlanır cam balkon ürünlerine nazaran daha fazladır.
 

Ankara Cam Balkon M2 Fiyatları

 

Bu anlamda değerlendirme yapılırken m2 üzerinden fiyat biçilmesi yanı sıra montaj ve işçilik gibi diğer maliyetler de bu değerlendirmenin içine dahildir. Aynı zamanda montaj sonrası bakım ve parça temini gibi hizmetlerin de yapılacak sözleşmede belirtilmesinde yarar vardır. 

 

Ankara En İyi Cam Balkon

Cam balkon tercihinde kalite tartışılmaz aranılan en önemli özelliktir. Ayrıca bakım ve temizliği kolay yapılan sistemleri tercih etmek her zaman daha avantajlıdır. Bu anlamda en iyi cam balkon Ankara için hangisidir? Şeklinde bir soru akıllara gelebilir. Bunun aslında net bir yanıtı yoktur. Çünkü balkon yapısının durumu, kat özellikleri ya da işletme ise ait olduğu sektör gibi etkenler için farklı tasarımlar önerilmektedir.
 

Ankara Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon artık mimarinin değişmez bir parçası olduğu tartışılmazdır. Bu anlamda sadece ülkemizde değil dünya genelinde söz sahibi olmayı hedefleyen Ankara en iyi cam balkon firmaları bu amaç doğrultusunda her biri birbirinden farklı özelliklere sahip tasarımları hayata geçirir. Ülkemizde ise yaygın olarak tercih edilenler aşağıdaki gibidir.
Katlanır Cam Balkon
Cam panellerin raylar üzerinde hareket ederek birbiri üzerine katlanması prensibi ile hareket etmektedir.
Sürgülü Cam Balkon
Raylar üzerinde ileri geri hareket ederek çalışır. Tercihe göre ısıcamlı ya da farklı renklere sahip camlar ile üretilebilir.
Giyotin Cam Balkon
Hareketli sistemler içinde yer alan bu sistem bir kumandanın kontrol ettiği motor mekanizmasına sahiptir.