• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon ilk olarak geçtiğimiz yüzyılın sonlarına doğru Finlandiya’da kullanılmaya başlanması ardından hızla tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde pek çok yapıda rastlanılmaya başlanmıştır. Hareketli küpeşte adı ile bilinen giyotinli sistemler, katlanır veya sürgülü Ankara cam balkon ya da motorlu sistemler gibi çeşitlere sahip olması yapılara olduğu kadar işletmelere uygulanmasına fırsat vermektedir. Özellikle şehir hayatına kendine yeni bir konfor alanı yaratmak isteyenler için son derece uygun donanıma sahip olan söz konusu sistemlere ayrıca kırsak kesimlerde de giderek çok daha fazla rastlanmaktadır.

Yeni Nesil Cam Balkon

Ankara cam balkon sistemleri günün mimari anlayışına uygun ve uyumlu olarak sürekli kendini geliştiren ürünler olarak tasarlanmaktadır. Ankara yeni nesil cam balkon sistemleri arasında gelen motorlu sistemler bir kumandanın yardımı ile çalışabildiği gibi manuel olarak da açılıp kapanabilmektedir. Her türlü güvenlik önleminin her detayı ile alınması sayesinde çocuk kilidi gibi özelliklere sahip olması yanı sıra hırsızlık gibi etkenlere karşı da yapıların güvenliğine destek sağlar. Ankara cam balkon özellikleri arasında yer alan kolay kullanım yanında pratik bakım ve temizlik gibi unsurlar bu sistemler içinde de yer almaktadır. Söz konusu sistemler ayrıca montaj sonrası bakım ve parça hizmeti de yer almaktadır.

Neden Ankara Cam Balkon?

Ankara cam balkon tercih nedenleri arasında pek çok unsur kullanıcılar üzerinde etkili olması nedeni ile tasarımların bu kadar yaygın bir kullanım alanı bulunmaktadır. Her şeyden önce balkon keyfine kış aylarında da devam etmek isteyenler için manzara keyfini kesintiye uğratmadan kullanım avantajları sağlamakta ve Ankara cam balkon firmaları tarafından geçmişten gelen bir tecrübeden destek alınarak üretilmektedir. Genelde sadece evlere uygulanabilir gibi bir algı olsa da aslında lokanta, kafeterya, otel gibi işletmelerde de yaygın olarak karşımıza çıkar. Bu sistemlerin en büyük özelliklerinden bir tanesi de mimari yapısı ne olursa olsun her bina ve meskene uygulanabilmesidir. Aynı zamanda yapıların değerine değer katması sayesinde bu sistemler için ödenen ücret kendini amorti edebilmektedir.

Cam Balkon Fiyatları Ankara

Ankara cam balkon maliyetleri üzerinde üretim aşamalarından gelen nedenlerden dolayı değişkenlik yaşanmakta ve bu da doğal olarak fiyatlar üzerin tesir etmektedir. Örneğin Ankara cam balkon sistemleri sahip oldukları özelikler nedeni ile farklı maliyetler ile üretimi yapılmaktadır. Motorlu sistemlerini katlanır ya da sürgülü Ankara cam balkon sistemleri ile aynı maliyette olması beklenemez. Ankara cam balkon fiyatları üzerinde etkili olan bir diğer etken ile uygulama yapılacak olanın metrekaresidir. Çünkü Ankara cam balkon m2 fiyatları çarpımı ile montaj yapılacak alan ve tercih edilecek sistem toplam maliyeti belirlemekte ve bu nedenle fiyat araştırması yaparken bu etkenler göz önüne alınarak araştırma yapılması tavsiye edilmektedir.