• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Ankara cam balkon artık modern mimarinin önemli bir unsuru haline gelmiş olan balkon ürünlerin önemli bir parçası olmuş ve farklı mimari özelliklere sahip pek çok yapıda kullanılmaktadır. Yapıları dışarıdan gelmesi muhtemel mevsimsel etkiler yanında toz ve kir gibi etkenlerden de koruyan Ankara cam balkon sistemleri farklı özelliklere sahip olarak uzun yıllar kullanıma uygun şekilde tasarlanarak üretilmektedir. Tüm özellikler bir arada değerlendirme altına alındığında Ankara cam balkon fiyatlarının son derece uygun olması da tercih nedenleri arasında gelmekte ve ürünler gösterilen ilginin nedeni daha iyi anlaşılmaktadır.

Ankara Sürgülü Cam Balkon Nedir?

Ankara cam balkon tasarımları arasında yer alan bu ürün raylı bir sistemin çalışma prensibini esas alarak üretilmekte ve sorunsuz şekilde çalışması için kaliteli malzeme ile kusursuz işçilik birleştirilmiştir. 500 kg kadar darbeye karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çeken Ankara sürgülü cam balkon sistemleri bölgede artık pek çok yapının önemli bir parçası haline gelmiştir. Gerektiğinde hırsızlık gibi durumlar karşısında daha güvenli hale getirmek adına özel bir mekanizmaya sahip kilit de takılan sürgülü Ankara cam balkon sistemi balkonlar başta olmak üzere kafeterya ya da restoran gibi mekanlarda da kullanılmaktadır. Külçe alüminyumun profil haline getirilerek elde edilen parçalarda paslanmaz demire Ankara cam balkon tasarımlar arasında rastlamak imkansızdır.

Ankara Cam Balkon Çeşitleri

Ankara cam balkon fiyatları ile birlikte değerlendirildiğinde ürüne olan ilgi daha iyi anlaşılacağı gibi montaj sonrası hizmetin de tercih nedenleri arasında geldiğini söylemek yanlış olmaz. Eşikli ve eşiksiz sürme cam sistemleri kullanılarak montajı yapılan ürünlerde 5 ayrı ray sistemi bulunmakta ve bu da sürgülü Ankara cam balkon ürünler adına önemli bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Şişecam patentli kaliteden ödün vermeyen camlar kışın soğuk havayı yazın da güneş ısısının içeriye girmesini engellemekte ve bu da Ankara cam balkon ürünlerin sağladığı kolaylığı göstermektedir. Zaman içerisinde meydana gelmesi muhtemel oksitlenme gibi unsurlara karşı koruma içeren Ankara cam balkon tasarımların tüm parçalar paslanmaz çelikten üretilmektedir.