• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon alüminyum raylar içinde sağa ve sola hareket ederek açılıp kapanan ve tasarım farklılığına göre katlanır özeliğine de sahip olan sistemler olarak tanımlansa da sahip olduğu özellikler değerlendirildiğinde bu tanımlama yetersiz kalacaktır. Çünkü Ankara cam balkon modeller artık hayatımızda o kadar yaygın bir şekilde kullanılmaktadır ki bu nedenle modern mimarinin vazgeçilmezleri arasında yer alarak pek çok ev ya da iş yerinde kullanılmaktadır. Sadece kullanım özellikleri ile değil montajı yapıldığı alanın havasını da değiştirerek modern bir görünüm kazandıran Ankara cam balkon tasarımlar yapıların mimari özelliklerine göre farklı çeşitleri mevcuttur.
 

Ankara Sürme Cam Balkon Faydaları

Ankara cam balkon çeşitleri arasında ayrı özelliklere ve kullanım avantajlarına sahip olması ile ön plana çıkan sürme cam balkon modeller iş yerlerinde iç ve dış mekanı birbirinden ayırması gibi işlevsel bir özelliğe de sahiptir. Kanat sayısı sağ ya da sola toplandığında her iki tarafa eşit şekilde dağılacak şekilde tasarlanan Ankara sürme cam balkon tasarımlar kanatlara sahip olsa bile içeri doğru açılmadığında perde takılmaya uygun bir yapıya da sahiptir. Ankara sürme cam balkon avantajları arasında en dikkat çeken unsur ise pratik kullanımı yanında uzun yıllar dayanıklı kalacak sağlam yapısı gelmekte ve bu sayede geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir. 
 

Ankara Sürme Cam Balkon Çeşitleri

Ankara cam balkon yaygın kullanımında gerek tasarımları gerekse de uzun yıllar kullanıma uygun dayanıklı yapısı ile öne çıkan sürme cam balkon modeller eşikli ve eşiksiz olarak tanımlanabilecek 2 çeşit olarak üretilmektedir. Her iki sistemin de üst kasa ve bazaları aynı olarak dizayn edilmişse de alt kasa ve bazada yer alan aksesuarların farklılık göstermesi birbirinden ayırır. Ankara sürme cam balkon sistemleri emniyet kilidi dahil olmak üzere pek çok detay düşünülerek dizayn edilmiş ve 8 mm ya da 12 mm temperli cam kullanılmıştır. Ankara sürgülü cam balkon fiyatları tüm bu özellikler kapsamında değerlendirildiğinde gösterilen ilgiyi anlamak çok daha kolay olacaktır.