• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon sistemleri gerek yapıların dış görünümüne kattığı estetik gerekse de balkonlara çok daha modern bir görünüm kazandırması nedeni ile mimarinin önemli bir parçasıdır. Bu sayede yapıların değerini de arttıran söz konusu sistemler farklı tasarımlara sahip olması da yaygın kullanımında etkendir. Bugün dileyen herkes Ankara cam balkon çeşitleri arasından seçim yaparak yapısında kullanabilmektedir. Bu nedenle sadece şehirde değil kırsal bölgelerde de günden güne artan bir kullanım oluşturmuştur.
 

Demonte Cam Balkon Ankara

Hayatın pek çok alanında karşımıza çıkan demonte ürünler üretim teknolojisinin gelişmesi sayesinde mimari alanda da kullanılmaya başlanmıştır. Ankara demonte cam balkon sistemleri hazır olması nedeni ile sadece montaj işlemine ihtiyaç duyar. Balkon ölçülerinin tam olarak alınması ardından üretimi gerçekleşen bu sistemler bu nedenle maliyet olarak daha düşük rakamlara mal edilmesi nedeni ile uygundur. 
 

Katlanır Cam Balkon Ankara

En eski cam balkon tasarımlar arasında yer alsa da kullanıma başlandığı yıllardan günümüzde kadar tasarım olarak oldukça çeşitlenen katlanır cam balkon Ankara bölgesinde hemen her yapıda karşımıza çıkar. Cam panellerin birbiri üzerine binmesi ile açılıp kapanan sistemler kolay temizlenmesi yanında bakımı da aynı oranda basittir. 
 

Giyotin Cam Balkon Ankara

Diğer adı hareketli küpeşte olan bu sistemler Ankara otomatik cam balkon çeşitleri arasında yer almaktadır. Sadece evlerde değil farklı sektörlere ait iş yerlerinde de kullanılan bu sistemler yerden zarara uğramadan farklı alanlar oluşturulmasını sağlar. Son derece modern bir görünüm kazandırması yanında her türlü güvenlik önlemine sahiptir. Uzaktan kumanda ile hareket ettirilebildiği gibi manuel olarak da açılıp kapanabilmektedir. 

 

Ankara Cam Balkon Fiyatları

Bu sistemlerin maliyeti hesaplanırken kullanılan temel birim m2’dir. Balkon yüzeyi ölçülmesi ardından tercih edilecek sistemin maliyeti de değerlendirilerek oluşturulan fiyatlar bu nedenle değişebilir. Fiyat konusunda araştırma yapacak olanlar bu nedenle Ankara cam balkon m2 fiyatları hakkında bilgi sahibi olmaları daha doğru olacaktır. Ayrıca motorlu sistemler ile katlanır ya da sürgülü sistemler arasında maliyet açısından da farklar oluşması normaldir.