• Bize Ulaşın
  0312 321 01 04
 • Serhat Mah. 2283. Cad.
  No:83 Yenimahalle/Ankara
 • Pazartesi - Cumartesi
  09.00am - 18.00pm

Cam Balkon Ankara

Cam Balkon Ankara son zamanlarda önemi fazlalıkla çok anlaşılmış olan bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Genellik ile güvenlik problemlerinin bireyler balkonların cam kapanması noktalarında kararlı olmaktadır. Bu noktada belirtmek gerekirsek kaliteli ve güvenilir bir şirketle çalışma gerçekleştirmek alınan verim açılarından son derecelerde önem kazanmaktadır. Isıcamlı cam balkon olaraktan yer almakta olduğumuz bu süreçte geniş çalışma alanı yaratmaktayızdır.

Cam Balkon Ankara Avantajları Nelerdir?

Cam Balkon Ankara, cama uygulanmakta olmakta olan temper ve lamine işlemleriyle camlara emniyet ve güvenlik özelliklerini kazandırmakta, kırılmaların sonucunda oluşabilecek yaralanma risklerini azaltılırken de dışarıdan gelebilecek darbelere ve saldırılara karşı can ve malların korunmasın da katkı sağlamaktadır.

Temperli camlar, düz camlara göre darbelere karşı yaklaşık 3 kat daha dayanıklılıkları vardır. Kırıldığı zaman küçük ve keskin olmayan parçalara ayrıldıktan sonra yaralanma riskini azalttığından emniyet camları olarak kullanıma uygunluk gösterir.

Cam balkon Ankara, çatı ve tavan camları, korkuluklar ,iç bölme panoları, müzelerde, banka şubelerinde, hastanelerde, polis merkezleri, askeri kurumlarda ve aktivitenin yoğun olmuş olduğu spor merkezlerinde bu sebep ile temperli cam kullanılmaktadır. Cam balkon, manzara kaybı oluşturmazlar.

Cam Balkon Ankara Özellikleri

Cam Balkon Özellikleri Nelerdir;

 • Balkon cam kapama salonların, oturma odaları gibi daimi yaşam alanlarınızın yanı sırasında dört mevsim kullanılabilmekte olan ikinci bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlamaktadır.
 • Balkonlarınız ve teraslarınızda yer almakta olan camlarınızın kapalı olması dâhilinde bile manzara ve konfor alanı yaratmakta. Bunu donanımlı bir şekilde yapan tek firma ısıcamlı cam balkondur diyebilmekteyizdir.
 • Büyük teraslarınıza uygulanmakta olan kapamalar kış bahçeleri oluşumuna olanak sağlamayarak geniş bir uygulamaların alanları yaratıyoruz.
 • Açık balkonların cam balkon sistemleri ile kapanarak toz ve kirden uzak tutulmakta olan ve bu sayelerde temizlik imkânı sunulmaktadır.
 • Balkon kapama sistemlerinin uygulandığı balkonlar aynı zamanda, arada tampon bir bölge oluşturturduktan soğuk kış ayları boyunca da iç mekânların izolasyonuna da büyük katkı sağlamaktadır. Bu bağlamda Şirketimizi tercih ederek enerji noktasında da tasarruf sağlama imkanına ulaşabilirsiniz.
 • Cam balkon Ankara sistemleri sizi bahar ve kış ayları boyunca yoğunlaşmakta olan yağış ve rüzgârdan da korumuş olmakta.