• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon sistemleri her türlü yapıya kolaylıkla uygulanabilmesi ve uyum sağlayabilmesi özelliği sayesinde günümüz mimarisinin en önemli parçalarından biri olmuştur. Ankara cam balkon fiyatları uygun olması da bu kadar yaygın olarak kullanılmasında etkili olsa da kaliteli malzeme ve kusursuz işçilik anlayışı ile üretilmesi sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur. Mevsim olumsuz etkileri ve dışarıdan gelmesi muhtemel çarpma gibi etkenlere karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çeken Ankara cam balkon modeller kolay temizlenme özelliğine de sahiptir. Ankara cam balkon özellikleri denilince akla ilk gelen unsurların başında gelen kolay temizlenmesi ise cam balkon kullanımı için önemli bir avantajdır.
 

Cam Balkon Bakımı ve Temizliği

 
Ankara cam balkon ürünler kolay kullanım özelliğine sahip olduğu kadar bakımı da son derece kolay olsa da bu işlem sırasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalara dikkat etmek kullanım süresinin uzamasına destek olacaktır. Bu nedenle cam balkon bakımı sırasında kesinlikle kesici ya da delici aletlerden uzak durulmalı ve sert kimyasal temizleyicilerden kaçınılmalıdır. Ankara cam balkon temizliği sırasında ayrıca yumuşak bezler tercih edilmeli ve profilleri çizecek ya da hasar verecek bulaşık teli gibi materyallerden kaçınılmalıdır. Ankara cam balkon temizlik ürünleri sert kimyasal bileşenlerden oluşmayan ürünler arasından tercih edilmeli ve temizlik işlemi sırasında aşırı güç ile baskı uygulanmamalıdır.
 

Cam Balkon Fiyatları

 
Ankara cam balkon fiyatları gerek yapıların mimari özelliklerine gerekse de uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Ankara cam balkon metre kare fiyatları belirlenirken de etkili olan bu unsurlara kullanılacak malzemenin kalitesi de etki eder. Ankara cam balkon çeşitleri arasından yapılacak tercih de maliyet konusunda etkili olmaktadır. Hareketli küpeşte gibi otomatik cam balkon sistemleri fiyat olarak Ankara sürgülü cam balkon gibi çeşitlerden daha pahalı olması kaçınılmazdır. Çünkü otomatik cam balkon sistemleri fiyatları belirlenirken içinde bulunan çalıştırma sistemine dair parçalar ve diğer unsurlar maliyet artışına neden olmaktadır. Ankara cam balkon seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise montaj ve parça garantisinin sözleşme altına alınmasıdır.