• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Cam Balkon Fiyatları

Cam Balkon Fiyatları konumuzdan önce cam Balkon Nedir konusuna değinelim: Temperli ve ya lamine camla kayar, katlanır ve sürme bir sistem üzerlerinde çalışmakta olan, Balkonları mevsimsel ve dış etkilerden (tozlardan, seslerden, egzoz gazlarından gibi) korumak için her balkonun ölçüsüne göre özel olaraktan üretilmekte olan yapı sistemleri olmaktadır.

Camların, aksesuarların ve profillerin fiyatlarına gelecek olan zamların şirketimiz tarafından fiyatlara yansıtılacak. Ankara dışındaki şehirlere nakliyemiz bulunmamaktadır. Mermer fiyatları dahil olmamaktadır. Kutu profilleri, köşebent ve benzeri hazırlık malzemeleri fiyatlara dahil olmamaktadır. KDV fiyatlara dahil olmaktadır. Nakliye, montaj ve izolasyon fiyatlara dahil olmaktadır.

Şirketlerimiz cam balkon m2 fiyatlarının belirlenirken verimlilik esaslarına ve asgari kar marjlarına göre maliyet çıkarmakta. Ülkemizin satın almasındaki gücünü de göz önünde bulundurulduğundaysa, çok düşük kar marjlarıyla faaliyetlerimizi sürdürdüğümüzü kestirmemiz hiç de güç değil; dolayısıyla fiyatlarda pazarlık söz konusu olmamaktadır.

Özellikle de ekonomik koşulların güçleşmeye başladığı günlerimizde bu konularda çok daha hassas davranmaktayız. Bizler de birer tüketici olaraktan sizlerin de yaşamış olduğunuz tüm zorlukları yaşamaktayız. Bu farkındalıkta sizlere en iyi ürünlerin makul fiyatlar ile sunmaya çalışmaktayız.

Cam Balkon Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Cam balkon fiyatları, cam balkon yaptırmadan öncesinde, kullanıcılar için önemli bir seçim kriteri olmaktadır. Cam balkon fiyatları genellik ile metrekare olarak fiyatlandırılmaktadır. Balkonların toplam uzunlukları ile yükseklikleri çarpılarak toplam cam balkon metrekaresi elde edilmektedir. Bu metrekareyle cam balkon m2 fiyatları çarpılarak toplam cam balkon fiyatları bulunmaktadır. Ancak bu hesaplamalar, cam balkon fiyatları bulmak için yeterli olmamaktadır.

Cam Balkon Fiyatları ve performansları

Cam Balkon Fiyatları balkon çeşitlerine göre değişmektedir. Balkon çeşitlerimiz katlanır cam balkon, temperli katlanır cam balkon (şeffaf, renkli cam), temperli ısıcamlı katlanır cam balkon (şeffaf, renkli, renkli-şeffaf cam),Sürme cam balkon(şeffaf, renkli cam),elektrikli cam balkon(motorlu giyotin cam) çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Evinizde kullanmamakta olduğunuz eski eşyalardan tutunda çok küçük bütçelerle de harika işler çıkarmanız mümkün olmaktadır. Balkonlar da tasarım ile ilgili kendinize hobi alanları yaratabileceğiniz boş bir tuval gibidir aslında. Uygulayabileceğiniz çok fazla seçenekler yaratabilmektesinizdir. Son zamanlarda ıslak zeminleriniz için de parkeler kullanılabilmekte hale geldiğinden bu yanlara çok daha şık olmak üzere aynı zamanlar da doğal görünümlü balkonlar yaratma şansınız da artmış olmaktadır. Böylelik ile zeminler de şıklıkları yarattıktan sonrasında hayal güçlerini çalıştırmak keyifli sonuçlar elde etmenizi sağlayabilmektedir.