• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Cam Balkon Modelleri

Cam balkon modelleri son Günlerde en fazla tercih edilmekte olabilen cam balkon modellerinden birisi olmakta. Kış günlerinde de balkon keyfinden mahrum kalmak istemeyen kişiler için ideal bir seçenek olmaktadır. Görsel olaraktan oldukça hoş bir görünüme sahip olmasının yanı sıra soğuk geçirmemesi sebebiyle de tercih edilmektedir. Cam balkonların dışarıdaki görüntüleri görülebilirken aynı zamanlarda balkon keyfi de yaşayabilirsiniz. Üstelik cam balkonlar soğuk geçirmedikleri için de her mevsim kullanılabilmekte olan alanlar haline gelmektedir. Hem müstakil evlerde hem de apartman dairelerinde en çok fazla tercih edilmekte olan modellerden bazılarını yazımız içerisinde derlemiş bulunmaktayız.

Son yıllarımızda kullanım kolaylıkları açısından oldukça rağbet görebilen cam balkon modelleri hem görsellik ve şıklık sunmaları açılarından hem güçlü ısı yalıtımı sağlamaları açısından çok fazla tercih edilmekte olan ürünler olmaktadır. Cam balkonları apartman daireleri için düşünüyor iseniz sürgülü, bahçeleriniz için düşünüyor iseniz pimapenli sistemleri yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Cam Balkon Modelleri Sürgülü Sistemleri

Cam Balkon Modelleri geniş balkonlarınız için tercih edilebilmekte olan modellerden birisi de sürgülü cam balkon alternatifi bulunmaktadır. Kullanımları oldukça kolay olmaktaadır ve sürgülü sistemi ile birlikte rahatlık ile açılıp kapanabilmesi vardır. Bu sistem ile birlikte kişiler isterlerse açık balkon keyfi sürebilirler, isterlerse de cam balkon olarak kullanabilirlme imkanları bulunmaktadır Boydan boya tek cam olarak kullanılabilen cam balkon modeli, aynı zamanda iki ayrı cam şeklinde de kullanılabilir. Bu tavanın uzunluklarına ve balkonun boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Cam Balkon Modelleri Katlanır Sistemleri

Cam Balkon Modelleri katlanır modellerimiz çok fazla yer kaplamaktadırlar. Bu neden ile ya büyük balkonlarınızda ya da müstakil evleriniizin teraslarında tercih edilebilmektedir. Büyük alanlar için kullanılmakta olan bu model içeriyi tamamen izole etmeye yardımcı olabilecektir.

Cam Balkon Modelleri Pimapen Sistemleri

Cam Balkon Modelleri özellik ile soğuk bölgelerde yaşıyor iseniz tercih etmeniz gereken pimapen cam balkon modelleri ısıyı da soğukları da dışarıda tutmaya yardımcı olur. Kış günlerinde soğuktan korumaya yardımcı olabilen bu balkonların, sıcak günlerde de bunaltıcı sıcaklardan uzak durmayı sağlar. Teras gibi alanlarda tavan için de tercih edilmekte olan bu model, her alanda kullanıma uygun olmaktadır.

Cam Balkon Modelleri Isıcamlı Sistemleri

Cam Balkon Modelleri Isıcamlı cam balkonlar da soğuktan korunmaya yardımcı olmaktadırlar. Diğer cam balkon modelleri hepsine nazaran birkaç kat daha dayanıklı bir özelliğe sahip olmaktadır. Bu sebeple balkonunda koltuk gibi eşyalar kullanılarak, gündelik hayatında da balkonu kullanmak istemekte olan kişiler için tercih edilebilir bir model olmaktadır. Hem ahşap hem de başka renk seçenekleriyle birlikte görsel olarak da oldukça başarılı olmaktadır.