• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Cam Balkon Modelleri Katlanır Sistemler

Cam Balkon Modelleri sistemleri ev ve işyerlerinde mekanınızı yaz kış rahat ve ferah bir ortamda kullanmanıza olanak sağlayabilmekte. Balkonlarımız da kışın da dışarıdaymış gibi yaşamamızı sağlamasının yanı sıra küçük balkonların bu sorununu da ortadan kaldırmakta.

Dört mevsim kullanım için muhteşem bir mimari çözüm olmakta olan Katlanır Cam Balkonlar şık tasarımlarıyla mekanınızın da mimarisine çok yakışacaktır.

Kışın kapatılabilen Cam Balkonların yazın komple açılmasıyla özel bir yer oluşturmaktadır. Camların farklı renklerde üretilebilmesiyle mimarinize kolayca uyum sağlamaktadır.

Katlanır Cam Balkonlar da kullanılmakta olan alüminyum profiller birinci Sınıf biyet malzemelerden üretilmekte ve renk atma ve ya bozulma gibi sorunlar ile kesinlikle karşılaşılmamakta. Kullanılmakta olan alüminyum profillerde de standatın dışında çok farklı renk seçenekleri de mevcut olmaktadır.

Ürün Özellikleri Şu Şekildedir;

8 – 10 mm Şeffaf Temperli Camlar,

Isı camlı sistemler,

Özel Üretim Yükseklikleri,

İsteğe Bağlı olarak Özel Ölçülerde Üretim Yapılabilmektedir,

Profil Renkleri: Parlak – Mat – Siyah – Beyaz

Cam Renkleri: Desenli – Füme – Bronz – Yeşil – Mavi – Gümüş – Özel Reflekte

Cam Balkon Modelleri Sürgülü Sistemler

Cam Balkon Modelleri sistemleri ev ve işyerlerinde mekanınızı yaz ve kış rahat ve konforlu bir ortamda kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Balkonlarımız da kışın da dışarıda imiş gibi yaşamanızı sağlamasının yanında ise küçük balkonların bu sorununu da ortadan kaldırıyor.

Sürgülü kullanımları sayelerinde çok kolay açılmaları ve kapanmaları bulunmaktadır, tek parmağınız ile kapıları açıp kapatabilmeniz mümkündür. Camlar arasındaki fitil sayesinde ses ve ısı izolasyonu da sağlamakta. Eşikli sürme ve eşiksiz sürme olaraktan iki tür de kullanılmakta.

Eşikli Sürme Cam Balkonlar da zeminden 3 cm civarı eşik kullanılmakta ve camlar o eşik üzerinde ilerlemekte.

Eşiksiz Sürme Cam Balkonlar da zeminde 1 cm yüksekliğinde profil kullanılmaktadır ve rulmanların bu eşik içinde ilerlemekte.

Cam Balkon Modelleri

Evinizde ve ya ofisiniz için tercih edebileceğiniz cam balkonlar için birden fazla model bulunmakta. Bu birbirinden farklı modeller sayelerinde istediğiniz türü seçebilir ve evinizin ya da ofisinizin mimari yapılarına daha çok güzellik katma imkanına ulaşabilirisniz. Cam balkon modellerinden bahsetmek gerekirse şunları söyleyebilirsiniz;

Cam Balkon Modelleri

Cam Balkon Modelleri

Yay Cam Balkon Modelleri

Gömme Cam Balkon Modelleri

Katlanır Cam Balkon Modelleri

Sürgülü Cam Balkon Modelleri