• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Ankara cam balkon sistemleri yapılarında rahat ve konforlu bir yaşama alanı oluşturmak isteyenler için tasarlanan ürünler olup sağladığı pek çok kullanım avantajı nedeni ile de tercih edilmektedir. İstenildiği zaman açılıp kapanabilen Ankara cam balkon tasarımları güvenli olması nedeni ile temperli ya da lamine camlardan oluşmakta bunun nedeni de kırılması halinde ortaya minimum hasar çıkmasındadır. Yapıların mimarisine uyumlu olması sayesinde bina estetiğini bozmadığı gibi çok daha modern görünmesini sağlayan Ankara cam balkon modelleri kolay kullanımı yanında uzun yıllar dayanıklı yapısı ile de dikkat çekmektedir. Isıcamlı Ankara cam balkon gibi seçenekler sunması da konfor yanında kış aylarında yalıtım sağlayarak enerji tasarrufu yapmak isteyenler için idealdir.

 

Ankara Cam Balkon Özellikleri Nelerdir?

Ankara cam balkon sistemleri özellikle kış aylarının yaklaşması ile birlikte balkon sefalarının sone ereceğini düşünenler için ideal tasarımlara sahiptir. Sağ ya da sol tarafa hareket edebilen ve katlanabilmesi sayesinde de kullanım avantajı yaratan Ankara cam balkon paslanmaz alüminyum profiller kullanılarak yapılmakta ve bu da uzun yıllar boyunca kullanıma olanak vermektedir. Alt kısımlarda bulunan raylar üzerinde hareket eden tekerlek sistemine göre çalışan Ankara cam balkon ürünleri çocuk kilidi başta olmak üzere her türlü güvenlik tedbiri düşünülerek üretilmektedir. Ankara cam balkon fiyatları uygun olması da bu kadar geniş bir kitle tarafından tercih edilmesinde etkili olsa da fiyatlar yapı mimarisi, Ankara cam balkon çeşitleri ya da yüzölçüm gibi etkenler ile değişebilmektedir.
 

Ankara Cam Balkon Avantajları

Ankara cam balkon sistemleri kullananlar yazı sıcak havalardan kışın ise soğuk havanın olumsuz etkilerinden korunmakla kalmayıp bu mevsimlerin keyfini yapılardan sürmektedir. Gerek sert esen rüzgar, gerek kar ve tipi gibi etkenler gerekse de rüzgarın neden olacağı toz, polen gibi unsurları yapı ya da mekanlardan uzak tutmayı başaran Ankara cam balkon ürünler bu nedenle yapı ortamının temiz ve bakımlı kalmasını da sağlamaktadır. Ankara cam balkon modelleri ayrıca önemli bir izolasyon malzemesi olarak da değerlendirildiği için ısı ev ses yalıtımı için ideal ürünlerdir. Bina yapısına zarar vermeden montajının yapılması da Ankara cam balkon avantajları arasında yer alır.