• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Cam balkon Takırmanız İçin Nedenler ;

Ankara'da genelde evlerde sık sık kullanılan ve sevilen mekanlar balkonlardır. Özellikle Güzel manzarası olan evlerde yemek yiyip, çay, kahve gibi içecekler içilmektedir. Misafirlerinizi balkonunuzda ağırlamaktan mutluluk duyuyorsunuz ancak kış mevsimi geldiği zamanlar da balkon zevkiniz adeta bir çileye dönüşebiliyor. Ankara'da kış mesimi genellikle yağmurlu, soğuk ve kar yağışlı geçmektedir ve balkonunu kullanmayı seven kişiler için bir çile haline gelebiliyor . Sizlerde sadece yaz aylarında değil kış aylarında da balkonunuzu kullanmak istiyorsunuz. İşte  bu gibi durumlardan cam balkon sistemi yaptırmak sizleri bu dertlerden tamamen kurtarabilir.

Isı yalıtımı

Soğuk havalarda iç ortamın ısı dengesini sağlar ve enerjiden tasarruf etmenize olanak sağlar.

Ses Yalıtımı

Dışarıdan gelebilecek istenmeyen seslerin sizleri rahatsız etmesini imkan vermemektedir.

Su Yalıtımı

Cam balkon sistemi su almaz demek mümkün değildir. Ancak %99 oranında su geçirmez yapıdadır. Yağmurun rüzgar ile gelen açısına göre içeriye su girme durumu vardır. Ancak Cambalkone.com olarak damlalıklı profil kullanarak, suyun tahliye edilmesini kolaylaştırıp içeriye su girmesini engellemekteyiz.

Alan Kazanımı

Cam balkonunuzu kiler olarak kullanabilir, kullanılmayan eşyaları rahatlıkla balkonunuzda muhafaza edebilirsiniz.

Yaşam Alanı Kazanımı

Cam balkonunuzu oda haline getirerek, masa, sandalye, koltuk ve benzeri eşyaları koyabilir ve oda gibi kullanabilirsiniz.

Modern

Dışarıdan bakıldığı zamanlarda şık ve modern bir görünüme sahiptir.

Her Mevsim Kullanılabilirlik

Mevsimlere göre iklim değişikliği oluşmaktadır, buna göre de yağmur, kar, dolu, rüzgar gibi doğal afetlerden korunabilirsiniz.

Mahremiyet

Şeffaf renkli camlardan farklı olarak daha koyu renkli camlar taktırabilir, böylece mahremiyetinizi koruyarak iç ortamın %70 oranında görünmemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Cam Balkon Perdesi taktırarak mahremiyetinizi %100 olarak sağlayabilirsiniz. 

Maliyet

İlk bakışta biraz pahalı gelebilir, ancak İsor Yapı farkı ile  çok uzun yıllar rahatça kullanabilirliği ile kazanan yine siz değerli müşterilerimiz olacaktır.

Güvenlik

Hırsızlık olayları günümüzde çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Ancak özel kilit sayesinde bu durum artık söz konusu değildir. İçeriden açılması sayesinde ve kilidi sayesinde güvenli bir bölge oluşturmaktadır.

Sağlamlık

Temperli camlardan oluşan cam balkon sistemi darbelere karşı normal camlara göre 5 kat daha dayanıklıdır.

Kolay Kullanım

Basit ve kolay bir kullanımı olan cam balkon sistemini rahatça açıp bir köşede toplayabilir, aynı kolaylıkta kapatabilirsiniz.

Paslanmazlık

Cam balkon sisteminde kullandığımız malzemeler paslanmaya karşı %100 dayanıklıdır.

Fonksiyonel Kullanım

Sadece cam balkon olarak kullanımı dışında kış bahçesi olarak da kullanabilirsiniz. Çiçeklerinizi ve bitkileri rahatça gün ışığından faydalanarak yetiştirebilirsiniz.

Renk Seçeneği

Birden fazla renk seçeneği mevcut olan cam balkon sisteminde zevkinize uygun olarak ; şeffaf ,füme, mavi,yeşil  ve Bronz cam renk seçenekleri mevcuttur. Alüminyum çerçevesi ise istenilen her renkte üretilebilmektedir

               

İsor Yapı cam balkon sistemleri olarak Kaliteyi ön planda tutup müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeyi Şiar edinmiş bir anlayışla yolumuza devam etmekteyiz montaj sonrası müşteri memnuniyetini kendimize İlke edindik cam balkonun her branşında katlanır tek camlı ve ısıcamlı sürme sistemleri tek camlı ve ısıcamlı hareketli küpeşte Giyotin kumandalı sistem tek camlı ve ısıcamlı olmak üzere bütün bu sistemlerde müşterilerimize itina ile hizmet vermekteyiz