• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Ankara cam balkon sistemleri özellikle kış aylarında balkon sefalarından vaz geçmek istemeyenler için tasarladığı kullanışlı ürünler sayesinde son yıllarda mimarinin vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Bu sistemler içinde yer alan giyotinli cam balkon sistemleri ise gerek kullanım avantajları gerekse de kolay kullanımı nedeni ile tercih edilmektedir. Otomatik olarak çalışması yanında ısı ve ses yalıtımı sağladığı için de geniş bir kesimin yapılarına uyguladığı giyotinli cam balkon modeller her türlü güvenlik tedbiri alınarak üretilmektedir. Ayrıca giyotinli cam balkon fiyatları uygun olması sayesinde de günümüzde pek çok yapı bu son derece kullanışlı sistemlerin avantajlarından faydalanmaktadır.

Giyotinli Cam Balkon Avantajları

Ankara cam balkon sistemleri arasında sadece evlerde değil cafe ve restoran gibi mekanlarda da sıklıkla karşımıza çıkan giyotinli cam balkon kullanım alanlarında yarattığı özgürlük ve konfor nedeni ile tercih edilmektedir. Bunun yanında giyotinli cam balkon avantajları arasında ses ve ısı izalosyonu sağlaması da gelmekte ve bu da giyotinli cam balkon fiyatları karşılığında ödenen tutarın kısa sürede amorti edilmesini sağlamaktadır. Uygulandığı mekana şık ve estetik açıdan önemli bir değer katan Giyotinli cam balkon modeller yağmurlu günlerde bile balkon sefası sürmenize olanak vermektedir. Özellikle iş yerlerinde sigara içme bölümü olarak kullanılması sayesinde müşteriler için ideal bir alan oluşturan giyotinli cam balkon tasarımlar lokanta ve pastane için idealdir.

Giyotinli Cam Balkon Özellikleri

Ankara giyotinli cam balkon ürünler her şeyden önce çocuk kilidi başta olmak üzere tüm güvenlik önlemleri alınarak üretilmektedir. Isıcamlı giyotin cam balkon sistemlerinde de olan bu özellik sayesinde uzun yıllar kullanıma uygun olan tasarımlar aynı zamanda son derece şık bir dekorasyon unsuru olarak da görülmektedir. Manule ya da otomatik kullanım seçeneklerine sahip olan giyotinli cam balkon sistemleri kaliteli malzemeden üretilerek sıfır hata işçilik anlayışı ile montajı yapılmaktadır. Giyotinli cam balkon metre kare fiyatları çerçevesinde ele alınması gereken ürünlerin maliyeti montaj yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir.