• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

 

Ankara cam balkon sistemleri gerek sağladıkları kullanım avantajları gerekse de tasarım zenginlikleri sayesinde günümüzde dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak tercih edilmektedir. Ankara cam balkon ürünler bu denli tercih edilmesinde elbette Ankara cam balkon fiyatları etkili olduğu kadar kullanılan malzeme kalitesi de önemli bir etkendir. Yüksek kalite ürünleri kusursuz işçilik anlayışı ile birleştiren Ankara cam balkon firmaları her mimari yapıya uygun ürünler tasarlayarak yapıların görünümüne modern bir hava katmaktadır. Kışın soğuk yazın da sıcak gibi etkilerinden yapıları koruması yanında sağladığı ses ve ısı yalıtımı sayesinde etkili bir izolasyon unsuru olarak da değerlendirilen Ankara cam balkon ürünler arasında hareketli küpeşte farklı özellikleri ile öne çıkmaktadır.
 

Hareketli Küpeşte Nedir?

 
Ankara cam balkon sistemleri denilince akla sağladığı kullanım kolaylığı ile ön plana çıkan hareketli küpeşte motor ya da el ile açılıp kapanabilme özelliğine sahiptir. Güçlü ve sağlam bir zinciri hareket ettiren motor sistemine dayanan Ankara cam balkon hareketli küpeşte çalışma prensibi aynı zamanda yalıtımlı ve sessiz çalışması ile bilinmektedir. Hareketli küpeşte Ankara cam balkon özellikleri başında iç ve dış mekanları birbirinden ayırması gelmekte ve bu sayede gerek ev gerekse de mekanlar farklı bir havaya bürünerek modern bir ortam yaratılmaktadır. Katlanır cam balkon sistemleri içinde tercih edilen bir ürün olan Ankara cam balkon hareketli küpeşte  2 ya da 3 kademeli olarak kullanılmaktadır.
 

Ankara Cam Balkon Çeşitleri

 
Ankara cam balkon tasarımları ev ve diğer mekanlara kattığı özgün hava ile bilinmektedir. Ankara cam balkon  hareketli küpeşte kulanım alanları ise cafe, pastane, otel gibi işletmeler olmakkla birlikte evlerde de yaygın olarak tercih edilmekte ve camlar yatay şekilde aşağıya ve yukarıya doğru hareket ederek açılmaktadır. Buton ya bir kumandanın hareket ettirdiği bu kolay kullanım ürün Ankara cam balkon teknolojisi ile üretilmekte ve kolay temizlenme özelliği ile tercih edilmektedir ve kullanılmaktadır. Çocuklar başta olmak üzere her türlü güvenlik tedbiri alınarak üretim ve montajı yapılan Ankara cam balkon  hareketli küpeşte sistemleri tozlu, çamurlu ya da sıcak ve soğuk ortamlarda sorunsuz şekilde çalışması planlanarak üretilmiştir.