• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon çeşitleri sadece evlere değil farklı özelliklere sahip iş yerlerine de uygulanabilmesi sayesinde günümüzün gözde mimari uygulamaları arasında gelmekte ve artık hayatımızın önemli bir parçası halini almıştır. Gerek yapılara getirdiği modern görünüm gerekse de uzun yıllar dayanıklı kolay kullanım olanakları sunması Ankara cam modelleri gözde yapmış, ayrıca değişik tasarımlara sahip olması sayesinde hemen her mimari yapıya uygulanabilmesini sağlamıştır. Özellikle ısıcamlı cam balkon sitemleri Ankara gibi soğuk bir bölgede gerekli ısı yalıtımını sağlamsı nedeni ile tercih edilirken sürgülü cam balkon sistemleri ise genelde ev ve iş yerlerinin çehresini değiştirmektedir. Ankara giyotin cam balkon sistemleri ise pratik kullanım olanakları nedeni ile tercih edilmektedir. 
 

Hareketli Küpeşte Nasıl Çalışır?

Ankara cam balkon sistemleri arasında son yıların gözde sistemleri arasında yer alarak otel, restoran, kafeterya gibi iş yerlerine modern bir hava kazandıran hareketli küpeşte Ankara giyotin cam balkon sistemleri arasında yer almaktadır. Hareketli küpeşte Ankara ve civarında yaygın olarak kullanılmakla birlikte bir düğme tarafından harekete geçirilen motorun cam panelleri açıp kapaması şeklinde tanımlanabilecek bir çalışma prensibine sahiptir. Yapımında temperli camlar kullanılan Ankara hareketli küpeşte üretimi kaliteden taviz vermeden yapılmakta ve kusursuz işçilik anlayışı benimsenmektedir. Motorlu cam balkon sistemleri diye de tanımlanan hareketli küpeşte her türlü güvenlik önlemi üst düzeyde alınarak üretilmektedir. 
 

Ankara Hareketli Küpeşte Fiyatları

Ankara cam balkon sistemleri son yıllarda sektörde meydana gelen gelişmeler sonucu tasarlanmış ve sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Ankara hareketli küpeşte fiyatları genel olarak uygun rakamlarda olsa da monte edileceği alanın büyüklüğüne göre fiyatların değişkenlik göstermesi normaldir. Bunun yanında Ankara cam balkon firmaları tarafından kaliteden taviz vermeden üretilen bu sistemlerin diğer bir özelliği de iş yerlerinde iki ayrı alan oluşturulmasını sağlamasıdır. Özellikle kafeterya ve restoran gibi sigara içenler için ya da yazlık ve kışlık alan oluşturmasını sağlaması Ankara cam balkon sistemleri özelliği olarak dikkat çekmektedir.