• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

 

Ankara cam balkon sistemleri hayatımıza girdiği 80’li yıllardan itibaren tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaya başlanmış ve modern mimarinin değişmez bir parçası olarak kendini kabul ettirmiştir. Ankara cam balkon çeşitleri denilince akla gerek modern görünümü gerekse de diğer özellikleri ile gelen Ankara cam balkon giyotin cam sistemleri sadece yapılarda değil pek çok mekanda da yaygın olarak tercih edilmektedir. Diğer adı hareketli küpeşte olan bu sistem sğldığı kullanım avantajları yanında uzun yıllar kullanıma uygun dayanıklı yapısı ile dikkat çekmekte ve bu nedenle pek çok ev ve mekanda yaygın olarak kullanılmaktadır.
 

Hareketli Küpeşte Özellikleri

 
Ankara cam balkon sistemleri arasında kullanıldığı alanlara farklı bir hava katması nedeni ile tercih edilen Ankara cam balkon hareketli küpeşte tasarımları motorlu ya da otomatik çalışan sistemler olarak üretilmektedir. Ankara cam balkon hareketli küpeşte özellikleri içinde bulunan motorlu tasarımlar otomatik olarak çalışmasına olanak vermekte ve her türlü güvenlik önlemi alınarak üretilmektedir. Ankara cam balkon giyotin cam sistemleri içinde tanımlanan ürün aynı zamanda manuel olarak da çalışmakta ve her türlü mimariye uyum sağlaması ile bilinmektedir. Alüminyum kasalar içinde hareket eden bir sistem prensibi ile çalışan Ankara cam balkon hareketli küpeşte iç ve dış mekanları birbirinden ayırması özelliğine de sahiptir.
 

Cam Balkon Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

Ankara cam balkon  sistemleri içinde gerek sağladığı kullanım avantajları gerekse de yapılara kazandırdığı modern görünüm ile biline hareketli küpeşte cafe, lokanta ve otel gibi işletmelerde iç ve dış mekanı birbirinden ayırması nedeni ile kullanılmaktadır. Bunun yanında Ankara cam balkon hareketli küpeşte faydaları arasında etkili bir izolasyon olarak kullanılması da gelmekte ve Ankara cam balkon hareketli küpeşte avantajları sayesinde yapılar ısı ve sesin kötü etkilerinden korunmaktadır. Uzaktan kumanda ya da buton ile çalıştırılma seçenekleri de sunan Ankara cam balkon hareketli küpeşte sistemleri temizliği ve bakımı rahattır. Ankara cam balkon hareketli küpeşte fiyatları sistemin beraberinde getirdiği avantajları ile birlikte değerlendirildiğinde son derece uygun olduğu görülecektir.