• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri

Isıcamlı cam balkon konusunda Isıcamlı cam balkon şirketi olarak etkin olduğumuz bu süreçlerde müşteri memnuniyetini ana hedef olarak ilerlemekteyizdir. Çeşitli cam balkon modelleri noktalarında hem de kaliteli işçilik konularında hem de sınırsız hizmet noktasında müşteri memnuniyeti sağlamaktayızdır. Piyasada yer aldığımız bu süreçler de birinci sınıf kalite malzemeleri kullanılarak dayanıklı ürünler meydana getirmekteyizdir. İsteklerinize paralel olarak yaptığımız modelleri en iyi şekillerde tasarlamakta olan firmamız her bütçeye hitap etmekte olan tasarımları bünyesinde barındırmakta.

Ankara bölgelerinde yer almakta olan firmamız farklı modelleri kullanıcıların zevklerine uygun tasarlayarak olumsuz hava koşullarına karşı koruyucu bir kalkan yaratmakta. Bu bağlamda hava koşullarından en az oranlar da etkileneceğinizi belirtmek istiyoruz. Cam balkon sistemlerinin montajını da en ince ayrıntısına kadar uzman kadromuz dâhilinde sunuyoruz.

Isıcamlı cam balkon Neden tercih etmeliyim

Isıcamlı cam balkon malzemelerinin kalitesi de son teknolojiden yararlanılaraktan üretime dâhil edilmekte. Isınma konularında da enerji tasarrufu sağlamakta olan bu sistemler her mevsim etkin bir biçimde kullanılmakta. Ses geçirmeme özelliğinin de esas nedeni, ısı yalıtımı noktaların da büyük oranlarda fırsat sağlamasından kaynaklı olmaktadır. Tüm müşterilerin Isıcamlı Cam Balkon firmamızda cam balkon sistemleri fırsatlarından yararlanmasını istiyoruz. Bu noktadan hareketle balkonlarınızı dört mevsim süresince bir oda gibi kullanabilmeniz için yaşam alanlarınıza yenilik sunuyoruz.

Isıcamlı Cam Balkon Özellikleri Nelerdir

Isıcamlı cam balkon Su Sızdırmaz

Tüm cam balkon sistemlerimiz, dışarıdan içeriye doğru su sızmasını engellemekte olan su tahliye kanalları bulunmakta.

Isı Yalıtımlıdır

Sistemlerimizin tamamında tek cam dışına, çift cam tercih edilmekte. Bu sayede de %50 oranında daha fazla ısı yalıtımı sağlamakta.

Dayanıklıdır

Üretim aşamalarından montaj anlarına kadar sistemlerimiz birbirlerinden farklı dayanıklılık testlerinden geçmekte.

Çevrecidir

Her zaman doğa ve çevre konusunu düşünen firmamız, üretmiş olduğu tüm ürünlerde de %100 çevreyi korumakta.

Ses Yalıtımlıdır

Isı yalıtımı haricinde ayrıca sistemlerimiz sizleri dışarıdan gelmekte olan yüksek desibel için ses yalıtımı yapıyor.

Güvenlik Kilidi Bulunmaktadır

Kalite ve güvenlik önceliklerimizin aralarında yer almakta. Çocuk kilitleri ve çeşitli emniyet mekanizmalarımız ile güvendesinizdir.

Modern ve Estetik Yapısı Vardır

Klasik yapılara olan karşıtlığımız ile her zaman en son teknolojileri ve trendlere uygun ürünler üretmekteyizdir.

Yerli Üretimdir

Sistemlerimizde yer almakta olan tüm parça ve aksesuarlar yüzde yüz yerli imkanlarla ülkemizde üretilmekte.