• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Ankara cam balkon sistemleri sağa veya sola doğru açılma özelliği sayesinde gerek yapılarda gerekse de mekanlarda çok sayıda kullanım avantajını beraberinde getirmektedir. Aynı zamanda modern bir görünüm kazandırması sayesinde günümüzde mimarinin değişmez bir parçası olarak kendini kabul ettiren Ankara cam balkon ürünler yapıların balkon bölümlerinde zaman geçirmek isteyenlere mevsim şartlarından etkilemeden bu olanağı sunmaktadır. Modern yapısı, şık ve estetik görünümü yanında kaliteli malzeme ile kurulumu yapılan Ankara cam balkon tasarımlar uzun yıllar kullanıma uygun dayanıklı yapısı ile de dikkatleri üzerine çeker. Katlanır ve sürgülü gibi 2 ana sistem başlığı altında üretimi yapılan Ankara cam balkon ürünler ayrıca toz ve kir gibi dış etkenlerden yapıları koruma özelliğine de sahiptir.

 

Isıcamlı Ankara Cam Balkon Özellikleri

 
Isıcam özelliği bulunan camlar kullanılması nedeni ile bu isimi alan ürün Ankara cam balkon sistemleri içerisinde geniş bir kesim tarafından büyük ilgi görmektedir. Isı yalıtımı için ideal bir ürün olan ısıcamlı Ankara cam balkon ürünleri bu sayede kışın en sert dönemlerinde bile enerji tasarrufu sağlayarak kısa sürede ödenen ücreti amorti etmektedir. Bu nedenle birleşme noktalarında kullanılan fitil ve fitil içi malzemeleri tam olarak bu amaca uygun olarak seçilmekte ve ısıcamlı Ankara cam balkon fiyatları çerçevesinde ekonomik rakamlar ile montajı yapılmaktadır. Şişecam üretimi camların tercih edildiği montaj işleminde kusursuz işçilik prensibi belirlenmiştir.
 

Isıcamlı Ankara Cam Balkon Fiyatları

 
Ankara cam balkon oluşumu İki ya da daha fazla cam arasında argon ya da kripton gibi gazların yer alması sistemi ile üretimi yapılan ısıcamlı Ankara cam balkon ürünler nem alıcı ve dış yalıtım macunu kullanılarak güçlendirilmekte ve bu sayede özellikle kış aylarının etkilerinden yapıları korumaktadır. Üretimde kullanılan her iki camın da ısıcamlı olmasına dikkat edilmeli ve birinin bile olmaması halinde  ısıcamlı Ankara cam balkon tasarımlardan yeterli verimlilik alınamayacağı bilinmelidir. Ankara cam balkon fiyatları değerlendirilirken de etkili olan bu özellik mutlaka aranmalı ve cam aralarında yer alacak gaz miktarı da mutlaka öğrenilmelidir. Günümüzde doğru isi tasarrufu sağlamak adına ısıcamlı Ankara cam balkon tercih ederken 16 mm kalınlığında cam kullanılması tavsiye edilmektedir.