• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

Ankara cam balkon sistemleri gerek yapılara sağladığı modern görünüm gerekse de kullanım avantajları sayesinde artık mimarinin değişmez bir unsuru olarak hayatımızdaki yerini almıştır. Dünyada ilk defa Finlandiya’da kullanılmaya başlanması ardından hızla tüm dünyanın avantajları nedeni ile tercih etmeye başladığı Ankara cam balkon sistemleri ülkemizde doksanlı yılların sonlarına doğru kullanılmaya başlanmıştır. Temel olarak alüminyum, plastik ve cam gibi malzemelerin birleşiminden elde edilen Ankara cam balkon tasarımlar diğer parçaların da bir araya getirilmesi ile son derece kullanışlı bir ürün haline gelmektedir. İlk yıllarda sadece sürgülü cam balkon ürünler hayata geçirilse de ilerleyen yıllarda sektörde meydana gelen teknolojik gelişmeler sayesinde Ankara cam balkon çeşitleri zenginleşmiştir.

 

Ankara Katlanır Cam Balkon Özellikleri

 
Ankara cam balkon  Temperli özelliğine sahip cam kanatların itildiğinde birbirinin üzerine katlanması şeklinde çalışan katlanır Ankara cam balkon sistemi içerisinde pek çok kullanım avantajı taşıması nedeni ile tercih edilmektedir. Yapı ya da mekan önünde ek bariyer oluşturması sayesinde suyun hem duvarlara hem de doğramalara ulaşmasına engelleyen katlanır Ankara  cam balkon özellikleri arasında ayrıca ses izalosyanu sağlaması da gelmektedir. Rüzgar yada güneş gibi mevsimsel etkilerden yapıları koruduğu için de bölgede yaygın olarak tercih edilmektedir. Ankara cam balkon ürünleri yapılarda ya da mekanlarda ek alan kazandırması özelliğine de sahiptir. Bu sayede önemli bir tasarruf aracına dönüşen katlanır Ankara cam balkon fiyatları için ödenen ücreti kısa sürede telafi etmektedir.

Ankara Cam Balkon Faydaları

Ankara cam balkon ürünler arasında son yılların gözdesi olan katlanır Ankara cam balkon tasarımlar özellikle şehir hayatında özlenen kış bahçelerinin oluşturulmasına olanak tanır. Toz ya da kir gibi unsurların yapıların içerisine girmesini engellemesi yanında hırsızlık gibi durumlara karşı etkili bir güvenlik tedbiri olarak da görülmektedir. Üzerine monte edilen renkli camlar katlanır Ankara cam balkon ürünleri yapılara ilave mahremiyet de kazandırmakta ve konut ve mekanları estetik açıdan çok daha şık hale getirmektedir. Ankara cam balkon  sistemleri içerisinde son yılların gözde ürünleri arasında yer almakta ve geniş bir kullanıcı kitlesi tarafından pratik kullanımı nedeni ile tercih edilmektedir.