• Bize Ulaşın
  0312 321 01 04
 • Serhat Mah. 2283. Cad.
  No:83 Yenimahalle/Ankara
 • Pazartesi - Cumartesi
  09.00am - 18.00pm

Katlanır Cam Balkon Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Katlanır cam balkon fiyatları başka faktörlere bağlı olaraktan da hesaplanmakta. Bu bağlamda camın kalitesi ve yapısı oldukça etkin bir konumda olmaktadır. Farklı cam balkon fiyatlarını net bir şekilde öğrenmeniz için firmamız ile iletişime geçmeniz sizin için faydalı olacak.
Katlanır cam balkon fiyatları etkileyen maddeleri şu şekilde sıralayabiliriz;
 • Katlanır cam balkon uygulama alanının metrekare hesabı
 • Cam balkonlarda kullanılan malzeme ve işçilik
 • Montaj hizmeti ve donanımlı taşıma
Yukarıda belirtilmekte olan tüm bilgiler detaylı şekiller de incelenerekten donanımlı fiyatlandırmalar yapılmakta. Katlanır cam balkon sistemleri noktasında cam balkon firması olarak da sektörde muazzam bir konumda yer almaktayızdır. Bu durumlardan hareketle özellikle ürün teslimlerinden sonra oluşmakta olan müşteri memnuniyetleri firmamızı daha da ön plana çıkarmakta. Katlanır cam balkon sistemlerinin ve kaliteli işçilik konularında büyük adımlar atmaktayızdır.
Katlanır cam balkon sistemlerini her müşterinin zevkine paralel olarak üretmekte olup pek çok avantajlarla süreci devam ettirmekteyizdir.
Firmamız bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için üretmekte olduğumuz katlanır cam balkon sistemlerimiz ses yalıtımıyla performanslı bir şekilde çalışmaya olanak sağlamakta. Tamda bu nedenle cam balkon sistemlerinin günlük hayatlarımızda önemli bir konumda yer almaktayızdır.
Cam balkon firması olarak tasarladığımız ürünlerin cam kanatları son derece sağlam olmaktadır ve aynı zamanda asla düşme ve sarkma olmamaktadır. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım için bizimle iletişime geçebilmeniz mümkündür. Katlanır cam balkon sistemlerini en kaliteli şekillerde de üreten firmamız ürünler noktasında balkon modellerinde dört mevsim enerji tasarrufu sağlamakta.
Katlanır cam balkon modelleriyle ilgili olarak donanımlı bir bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçmenizde fayda bulunmaktadır.

Katlanır Cam Balkon Fiyatlarının m2 si Ne Kadardır?

Katlanır cam balkon ya da sürgülü cam sistemleri m2 maliyeti hesaplamak aslında çok pratik olmaktadır. Yapılmakta olan yerin genişlik yükseklik ölçüleri çarpılarak m2 alan ölçüsü çıkarılmakta. Bu alan ölçüsünde dikkat edilmesi gerekmekte olan husus 1.5 metre altında ki yükseklikler de 1.5 metre olarak hesaplanmakta. Montaj yapılacak yerin kolay olması maliyetleri de değiştirmekte.

Katlanır cam balkon ve Sürgülü-Sürme Camlar Özellikleri Nelerdir?

Katlanır cam balkon ya da sürme cam denilmekte olan sürgülü cam sistemleri kırılmaz cam olmadığı için darbeye dayanıklı temperlenmiş rodajlı olarak yapılmakta. Yani kırıldığında tuz-buz olmakta olan insana zarar vermeyen camlardır. 8 mm ve 10 mm olarak camlar fırınlara girerekten temper özelliği eklenmektedir.
Sürme cam sistemleri ilk çıktığı zaman katlanır cam olarak piyasaya çıksa da sonralarında cama sürme sistemleri yerini almaya başlamıştır. Balkon camlama olaraktan büyük ilgi gören sistem de ortaya çıkmakta olan sorunların başlarında tekerlerin arasına girmekte olan toz ve pislik sebebiyle tekerleri sağlıklı çalışmamamı sorunu olmuştu ama bu sorun teknolojinin ilerlemesiyle çözülmüştür.