• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

 

Ankara cam balkon sistemleri geçmişte sadece yapılar için uygulansa da gerek kullanışlı yapısı gerekse de modern görünümü nedeni ile günümüzde pek çok işletme tarafından da tercih edilmektedir. Temperli camdan oluşan kanatların sürüldüğünde birbiri üzerine katlanması prensibi ile çalışan katlanır Ankara cam balkon sistemleri bugün tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Temel olarak alüminyum, cam ve plastik şekline 3 ana unsurdan meydana gelen katlanır Ankara cam balkon tasarımlar başta raylar ve tekerlekler olmak üzere diğer parçaların da eklenmesi ile üretilmektedir. Isıcamlı katlanır Ankara cam balkon modeller sadece şık ve modern görünüm nedeni ile değil, yapılara sağladığı ısı izolasyonu sayesinde de geniş bir kullanım alanına sahiptir.
 

Ankara Cam Balkon Neden Tercih Edilir?

 
 
Ankara cam balkonsistemler kolay kullanım avantajları yanında her şeyden önce uzun yıllar kullanıma uygun dayanıklı yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Mekanlar için ek bir bariyer görevi görmesi sayesinde katlanır Ankara cam balkon ürünler yağmur suyu gibi etkenlerin içeri girmesini engellemekte ve doğramaların korunmasını sağlamaktadır. Katlanır Ankara cam balkon tercih edenler tasarımların ses ve hava izolasyonu avantajlarından faydalanmakta ve özellikle kış aylarında etkili bir ısı tasarrufu sağladığını görmektedir. Katlanır Ankara cam balkon avantajları arasında ayrıca yapıları dışarısının toz ve kirinden koruması da gelmekte ve ayrıca hırsızlık gibi durumlara karşı etkili bir caydırıcı özellik olarak kabul edilmektedir.
 

Ankara Cam Balkon Özellikleri Nelerdir?

 
Ankara cam balkon yapıların mimari durumuna göre üretilmekle birlikte kullanıcılara katlanır ve sürgülü olacak şekilde seçenekler de sunmaktadır. Otomatik ya da manuel olarak çalışma olanağına sahip olan katlanır Ankara cam balkon sistemleri 8 mm cam kalınlığına da sahiptir. Temperli camlara sahip olması sayesinde herhangi bir kaza durumunda çevreye minimum zarar veren katlanır Ankara cam balkon modelleri toplamda 8 adet rulmana sahip olması sayesinde kullanıcılar için pratik kullanım olanakları tanımaktadır. Katlanır Ankara cam balkon fiyatları tüm bu özellikler göz önüne alınarak değerlendirildiğinde uygun olması da önemli bir tercih nedeni arasında gelmektedir.