• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Balkonlar, kış aylarında kullanışlı olmamaktadır. Sert rüzgârlar ve kar yağışı ile balkonlar kış aylarında tamamen devre dışı kalmaktadır. Bu nedenle, balkonların kapatılması, kış aylarında  balkon sefasının devam etmesini sağlamaktadır. Cam balkon hizmetlerinde, kullanılan camlar, ısı cam özelliğine sahiptir. Bu nedenle, dışarının soğuğunu içeri almaz. Aynı şekilde, contaları sayesinde, dışarıdaki yağmur ve kar, içeri girmemektedir. Alüminyum kısımlar da özel yalıtım özelliği ile üretildiği için, kışın çok rahat bir kullanıma sahiptir.
 
Kolay Açılır, Kapanır Özellikler Var
Cam balkonlar, kış aylarında, çay, kahve sefasının devamını sağlamaktadır. Çift cam özellikleriyle kullanılan bu cam balkon ürünleri, perde gibi yana toplanabilmektedir. Kendi çevresinde dönerek de açılabilen bu pencereler, cam özelliği sayesinde, mutfağın aydınlanmasını sağlamaktadır. Böylece enerjiden tasarrufu sağlayan cam balkon ürünleri, mutfağın çok daha iyi kullanılmasını sağlamaktadır. Cam balkon ürünleri içerisinde oldukça etkili özelliklere sahip olan ısı cam ürünleri, kolay silinebilir özelliklere sahiptir. Dikdörtgen özellikli olan cam blokların, yan yana monte edilmesi ile birlikte, estetik bir görünüm sağlamaktadır. Kare veya yuvarlak bir şekilde tasarlanabilen cam balkon ürünleri, balkonunuzun yapısına göre tasarlanabilmektedir.
 
Estetik ve Zarif Görünüm
Balkon kapatma işlemlerinde, çok önemli olan estetik ve zarif görünüm, göz kamaştırıcı özellikleriyle üretilmektedir. Balkon kapatma işlemleri için tercih edilen, cam balkon ürünleri, kış bahçesi gibi çalışmalarda da, tercih edilmektedir. Paslanmaz alüminyum çerçeve ile desteklenen bu ürünler, uzman elemanlar tarafından monte edilmelidir.
Cam balkon montaj işlemlerinden önce, elemanlarımız, öncelikle, keşif için gelmektedir. Keşif için gelen Danışmanımız, en uygun cam balkon tasarımlarını hazırlayarak, sizin onayınıza sunmaktadır.
 
Onayınızla birlikte, cam balkon üretimine geçilmektedir. Görkemli ve gösterişli cam balkon ürünleriyle, hem balkonunuz kış aylarında da kullanılır, hem de mutfağınızın çok daha aydınlık olması sağlanır. Tasarım özellikleriyle, etkili çözüm ortağınız olan cam balkon çalışmaları, bina estetiğini de korumaktadır. Binanız için tercih ettiğiniz özel tasarımlarla uyumlu olan cam balkon çalışmaları, oldukça başarılı ve etkili sonuçlar vermektedir. Cam balkon ürünleri içerisinde yapacağınız tercihler, binanızın estetik ve zarif görünümüyle mükemmel uyum içerisinde olmalıdır.