• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

İsor Yapı Mamak İlçesinde cam Balkon sistemleri Konusunda uzlaşmış kadro ve deneyimle birlikte sizlere en kaliteli hizmeti sunmakta olup siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ankara da Cam Balkon sistemlerinde toptan şekilde yaptığımız işler dışında ev kullanıcılarına da bireysel olarak aynı ısıcam cam balkon dahil olmak üzere , cam balkon sistemlerinde hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz;

-Avk serisi ısı camlı katlanır cam balkon

-Avk serisi 8mm temperli katlanır cam balkon

-Fırtına serisi 8mm temperli cam balkon

-Isı camlı sürme cam balkon

-Yeni sürme  8mm temperli (EŞİKSİZ) cam balkon

-Sürme 8mmtemperli  (EŞİKLİ) cam balkon

-Giyotin cam balkon (HAREKETLİ KÜPEŞTE)

-Giyotin silinebilir cam balkon (4+12+4)

-Çelik konstrüksiyon çatı

-Cam çatı

-Osb- şıngıl çatı

        Mamak da Cam balkon yaptırmak isteyen müşterilerimiz hızlı bir şekilde geri dönüş sağlanarak müşterilerimize ücretsiz keşif sunmakta olup hızlı bir biçimde cam balkon sistemlerine fiyat teklifi verilmektedir. Teklif sonrası onay durumunda en uygun fiyatlarla Batıkent cam balkon sistemlerinizle birlikte uzman kadromuz anlaşılan sürede sizlere Cam balkon sistemlerini teslim etmektedir.

        İsor Yapı olarak sizlere Ankara da Cam balkon sistemlerini sunmaktan gurur duyarız, Her türlü cam balkon ile sorularınızı bize ulaşarak sorabilrisiniz.

 Vizyonumuz
 
İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

 
Misyonumuz
 
Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak. Toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren  ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.

İsor Yapı cam balkon sistemleri olarak Kaliteyi ön planda tutup müşterilerimize sorunsuz hizmet vermeyi Şiar edinmiş bir anlayışla yolumuza devam etmekteyiz montaj sonrası müşteri memnuniyetini kendimize İlke edindik cam balkonun her branşında katlanır tek camlı ve ısıcamlı sürme sistemleri tek camlı ve ısıcamlı hareketli küpeşte Giyotin kumandalı sistem tek camlı ve ısıcamlı olmak üzere bütün bu sistemlerde müşterilerimize itina ile hizmet vermekteyiz