• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

 

Ankara cam balkon sistemleri arasında son yılların gözde ürünleri başında gelen ve giderek çok daha fazla yapı ve mekanda karşımız çıkan otomatik Ankara cam balkon tasarımlar 2 ya da 3 kanatlı olarak üretilmektedir. Genel olarak 8 mm temperli cam kullanılarak üretilen otomatik Ankara cam balkon sistemleri aynı zamanda ısıcam özelliğine de sahiptir. Yan raylarında izolasyon amacı ile fırça fitiller tercih edilen Ankara cam balkon modelleri üretimi kaliteli malzeme ve kusursuz işçilik prensibine dayanarak yapılmaktadır. En 100 tork motorla tarafından hareket ettirilen otomatik Ankara cam balkon fiyatları bu nedenle diğer cam balkon çeşitleri ile kıyaslandığında yüksektir.
 

Ankara Otomatik Cam Balkon Sistemleri

 
Ankara cam balkon sistemleri bir motorun hakimiyetinde olan halat, zincir ya da kayışların hareket etme prensibine bağlı olarak çalışmaktadır. Otomatik Ankara cam balkon tasarımlar sayesinde istenildiği zaman bir mekan kapalı hale gelebilmekte ve bu da elektrik enerjisi sayesinde olmaktadır. Uzaktan kumanda ile çalışan Ankara cam balkon modeller aynı zamanda estetik ve kolay kullanım avantajlarına da sahiptir. Motor gücü dışında başka hiçbir güç istemeyen otomatik Ankara cam balkon sistemleri bu sayede günümüzde yaygın olarak pek çok yapıda kullanılmakta ve özellikle cafe, pastane, lokanta gibi iş yerlerine kattığı modern hava nedeni ile tercih edilmektedir.
 

Ankara Cam Balkon Faydaları

 
Ankara cam balkon ürünler her şeyden önce kolay kullanım avantajları sağlaması nedeni ile tercih edilmekte ve uzaktan kumanda ile hareket etmektedir. Her türlü güvenlik tedbiri alınarak montajı yapılan otomatik Ankara cam balkon sistemleri kayış ya da zincir gibi unsurların motor gücünden destek alarak çalışması ile hareket etmektedir. Tüm bu özellikler bir arada değerlendirildiğinde otomatik Ankara cam balkonsistemleri fiyat olarak uygun olduğu görülecektir. Çünkü bu sistemler aynı zamanda etkili bir ısı izalosyonu sağlaması nedeni ile enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Sessiz çalışması yanında çocuk kilidi gibi her türlü güvenlik tedbirinin alındığı otomatik Ankara cam balkon modeller uzun yıllar kullanıma uygun dayanıklı bir yapıya sahiptir.