• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm

 

Ankara cam balkon sistemleri gerek konut gerekse de mekanların günümüzde ayrılmaz bir parçası olarak kabul edilmekte ve geniş bir kitle tarafından tercih edilmektedir. Rahat kullanımı yanında monte edildiği alanlara kattığı şıklık ve estetik sayesinde mimarinin vazgeçilmezleri arasına giren cam balkon sabit sistemler yanında hareketli tasarımları da sahiptir. Ankara cam balkon fiyatları uygun olması nedeni ile kendine geniş bir kullanıcı kitlesi bulan ürün farklı konseptler ile değerlendirilmekte ve özellikle sürgülü cam balkon sistemleri sağladığı pek çok avantaj sayesinde tercih edilmektedir. Hareketli küpeşte adı verilen giyotin sistemler gibi çeşitleri olan Ankara cam balkon sistemleri kullanıcılarına sunduğu bu seçenekler sayesinde popülerdir.

Sürgülü Cam Balkon Nedir?

Geleneksel PVC balkon kapatma yöntemlerinde kapatılan alanın bir daha açılabilmesi zor oluğu bilinmekle birlikte Ankara sürgülü cam balkon ürünleri bu sorunu tamamı ile çözerek istenildiği zaman kapanıp açılmasını sağlamaktadır. Raylar üzerinde hareket eden bir sistem mantığında hareket eden sürgülü cam balkon tasarımlar uzun yıllar kullanıma uygun sağlam ve dayanıklı yapısı ile dikkat çekmektedir. Kolay temizlenmesi yanında bakımı son derece kolay olan ürün ayrıca kusursuz işçilik anlayışı ile monte edilmekte ve parça garantisi sunulmaktadır. Sürgülü cam balkon fiyatları uygun olması sayesinde de tercih edilmekte ve bu sayede bölgesinin gözde ürünleri arasında yer almaktadır.

Sürme Cam Balkon Özellikleri

Yana doğru açılan panellerden oluşan sürgülü cam balkon sistemleri 500 kg kadar darbeye dayanıklı olması sayesinde dar balkonlarda daha fazla kullanılmaktadır. Gerektiğinde hırsızlığa karşı önlem amaçlı kilit de takılabilen Ankara sürgülü cam balkon sistemleri külçe alüminyumun profil haline getirilmesi ile monte edilmektedir. Isıcam teknolojisine cam desteği ile sağlam olduğu kadar etkili bir ses yalıtımı sa sağlayan Ankara sürgülü cam balkon ürünler şeffaf contalardan yararlanılarak monte edilmekte ve bu sayede iklim değişikliklerinde bağlı genleşmenin etkilerini sıfıra indirmektedir. Cam balkon sistemleri içerisinde pratik kullanımı ile ön plana çıkan ürün eşikli ve eşiksiz olacak şekilde 2 farklı seçeneğe sahiptir.