• Bize Ulaşın
    0312 321 01 04
  • Serhat Mah. 2283. Cad.
    No:83 Yenimahalle/Ankara
  • Pazartesi - Cumartesi
    09.00am - 18.00pm
Ankara cam balkon farklı mimari özelliklere sahip olan ev ya da iş yerlerine uygulanması sayesinde son yıllarda mimarinin önde gelen unsurları arasında sayılmakta ve farklı özellikleri nedeni ile ilgi görmektedir. Ankara cam balkon firmaları tarafından uzun yıllar kullanıma uygun olacak şekilde kaliteden taviz vermeden üretilen Ankara cam balkon modeller kolay kullanım avantajları da sunmaktadır. İster otomatik olsun ister manuel değişik çalışma özellikleri nedeni sayesinde kış ve aylarında yapıları mevsimlerin olumsuz koşullarından korumakla kalmayıp son derece şık ve modern bir görünüm de kazandırmaktadır. Ankara cam balkon çeşitleri arasında yer alan sürgülü sistemler bugün en çok tercih edilen sistemler arasında gelmektedir.
 

Ankara Sürgülü Cam Balkon Özellikleri

Ankara cam balkon tasarımlar arasında gerek dekoratif görünümü gerekse de kolay kullanım olanakları sayesinde kendine has bir kullanıcı kitlesi yaratmayı başarmış olan sürgülü cam balkon kolay temizlenme özelliğine de sahiptir. Alt ve üst tarafta bulunan raylar üzerinde hareket eden bilyeler sistemi ile çalışan ve montaj sonrasında da bakım garantisi olan sürgülü cam balkon Ankara bölgesinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Isıcamlı olması sayesinde kış aylarında etkili bir izolasyon unsuruna dönüşen sürgülü cam balkon modeller yapıların mimari özellikleri nasıl olursa olsun uygun ölçüler etrafında montajının yapılmakta ve bu da her yapıya uyum sağlaması anlamına gelmektedir. 
 

Ankara Sürgülü Cam Balkon Fiyatları

Ankara cam balkon çeşitleri arasında yer alan sürgülü sistemler otomatik cam balkon sistemlerine göre bir motor yardımı ile değil manuel olarak açılıp kapanmaktadır. Raylar üzerinde bilyeler yardımı ile ya da kızaklı olarak hareket eden paneller sayesinde çalışan Ankara sürgülü cam balkon modeller uzun yıllar kusursuz şekilde çalışabilir. Ankara cam balkon firmaları tarafından kusursuz işçilik ve yüksek kalite anlayışı ile üretilen Ankara cam balkon ürünler ayrıca bakım ve temizliği oldukça kolaydır. Ankara cam balkon fiyatları tüm bu özelliklere çerçevesinde değerlendirildiğinde oldukça uygun rakamlarda olup sağladığı ısı izolasyonu sayesinde etkili bir tasarruf aracı olarak da kabul edilmektedir