WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

 

              Hakkımızda

Cam Balkon sektörüne iSOR Yapı olarak adım attığımız günden itibaren kendimize kusursuz işçilik anlayışını ilke edinerek çalışmaktayız. Kendi ticari beklentilerimizin önüne müşteri memnuniyetini koyarak çalışmayı amaç edinen firmamız bu sayede kısa sürede hak ettiği güveni kazanmayı başarmıştır.

Cam balkon sistemleri denilince gerek malzeme gerek işçilik gerekse bu sistemlerin güvenli çalışma konusunda ilk akla gelen firma olma hedefi taşımakta ve bu konuda iddialı olduğumuz kadar ısrarlıyız.

Kısa sürede edindiğimiz kurumsal kimliğimizi korumak ve kendimizi daha da geliştirmek adına Cam Balkon ihtiyaçlarınız ve sorularınız için isoryapi.com.tr adresinden bize ulaşarak taleplerinizi iletebileceğiniz gibi görüş ve önerilerinizi de bildirebileceğinizi bilmek isteriz.

Cam Balkon, Katlanır Cam Balkon, Sürgülü Cam Balkon, Giyotin Cam Sistemleri ve diğer tüm ürünlerimizi inceleyebileceğimiz online adresimizi günün her saati ziyaret edebilir, Cam Balkon fiyatı ve ölçü talepleriniz konusunda bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

 

 

Vizyonumuz

Cam Balkon çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

Misyonumuz

Cam Balkon ihtiyacınıza uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede Cam Balkon, Katlanır Cam Balkon, Sürgülü Cam Balkon, Giyotin Cam Sistemleri ve diğer Cam Balkon Modellerini sunarken sınıfının en iyisi hizmeti sağlayıp müşterilerle güçlü ortaklıklar kurmak. Toplumumuzun ve tüketicilerimizin sağlığına itibar edeceğiz, kurumsal sosyal sorumluluk yükümlülüklerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermek.                                                                       

Bilgi Talep Formu